Ostenda Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis uzņēmums nav rezervējama vairāk. Tomēr tās ir alternatīvas, mēs varam piedāvāt Jums: Dunkerque-Dover vai Zeebruge- Hull . Lūdzu, izmantojiet rezervēšanas formu.

Ostend (Oostende holandiešu) ir Beļģijas pilsēta, kas atrodas holandiešu runājošajā daļā Beļģijas Flandrijā. Transeuropa un LD Lines sadarbosies, lai nodrošinātu prāmjus no Ostendes uz Ramsgate, kurā jūs varat rezervēt viegli un lēti šeit AFerry

Īpašie piedāvājumi

  • Ostenda Prāmji
  • Ostenda Prāmji
  • Ostenda Prāmji

Prāmji uz un no Ostendes

LD Lines prāmji un Transeuropa Prāmji abiem ir modernas flotes ar plašu borta iekārtām. Uz LD Lines kuģis jūs atradīsiet dažādus bārus un restorānus, kā arī biznesa atpūtas telpa, kas aprīkota ar bezvadu internetu. Viņu kuģi piedāvā arī privātās kabīnes un zemas izmaksas Atzveltņu aviokompānija stila sēdekļi.

Transeuropa Prāmji ir seši kuģi, visi mēbelēts ar augstākajiem standartiem. Uz kuģa, jūs atradīsiet a la carte stila restorānu, kā arī vienkāršu bistro. Jūs varat arī rezervēt kabīni, ja vēlaties gulēt vai vienkārši vēlaties vairāk relaksējoša šķērsošanu.

Ostendes ostas iekārtām

Ostend ir moderna ostas ar pilnu iekārtu jūs varētu sagaidīt.

Nokļūšana Ostendes

Ja nāk no Briseles, ņem E40 automaģistrāli dodas uz dienvidiem un sekojiet norādēm uz prāmju ostas. Ir arī regulāra autobusu satiksme starp Ostendes un Briseli, kā arī tiešo vilcienu vietās visā Briseli un Ziemeļfrancijā.

Par Ostendes

Ostend uz Beļģijas piekrastē ir labi pazīstama ar savām garajām pludmalēm un slavenā promenāde. Vasarā jūs varētu domāt esat dienvidu Spānijā, nevis Ziemeļeiropā. Šeit jūs atradīsiet lielu ciklu ceļus, pārpilnība kafejnīcām un bāriem un restorāniem. Pilsētas datumi no viduslaikiem, kad tas bija ne vairāk kā ciems. Apskates vērts apmeklēt Fort Napoleonam un St Petrus un St Paulus baznīca.

Ostend Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Transeuropa Ferries

Port of Oostende, Slijkensesteenweg, 2 8400 Oostende, 2 8400 , Belgium