Oslo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Oslo Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Oslo ar AFerry. Prāmji uz Oslo, Norvēģijā, ir pieejami no Dānijas un Vācijas. Jūs varat veikt prāmi uz Oslo no Kopenhāgenas, Frederikshavn un Ķīlē.

Oslo Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Oslo darbina ar Color Line, DFDS un Stena Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Oslo, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Oslo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bergen, Kristiansandā un Langesund, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Oslo prāmji ar Color Line, DFDS un Stena Line, ir zināms, to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Oslo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Frederikshavn - Oslo
(DFDS Seaways)
190 €
  • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
  • Ceļojiet: Se, 31.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
  • Oslo Prāmji
  • Oslo Prāmji
  • Oslo Prāmji

Par Oslo

Oslo galvaspilsēta Norvēģijas un piedāvā daudz apskates un izklaides zinātkāriem apmeklētājiem. Oslo ir viena no senākajām Eiropas pilsētām, un pirmo reizi tika uzbūvēta ar vikingi ap 1050 AD. Oslo ir populārs ar apmeklētājiem, un pilsēta ir daudz ko piedāvāt, piemēram, Norweigan muzeja kultūras vēstures un Vikingu kuģu muzejs.

Prāmji uz un no Oslo

Jūs varat salīdzināt un atrast lētāko prāmja braucienu pieejami Oslo ar mūsu viegli izmantot rezervācijas formu. DFDS Seaways, Color Line un Stena Line piedāvā dažādas prāmju maršrutus uz un no Oslo, no kuriem visi var rezervēt ar AFerry

Color Line darbojas sešas modernas kuģus, tostarp kruīza kuģiem, ātrgaitas pasažieru prāmju un kravas kuģis. Uz klāja jūs atradīsiet visu veidu restorāni, kas piedāvā karstu ēdienu un uzkodas, kā arī lielus beznodokļu veikalus ar plašu preču kategoriju.

Jūs atradīsiet visas DFDS Seaways prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visus uz kuģa telpas, iespējams, varētu sapņot. Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi.

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Oslo ostas

rezervēšana Oslo Ferries tiešsaistē ar AFerry, kur jūs atradīsiet noderīgu informāciju par rezervējuši Oslo Ferries, visu jaunāko īpašajiem piedāvājumiem, un redzēt sarakstu no lētākajiem Oslo prāmju pārceltuves . Prāmji no Oslo doties uz Kopenhāgenu, Frederikshavn un Ķīlē.

Oslo ostu iekārtām

Ir neliela kafejnīca un uzgaidāmā telpa pie termināla pati ar vairāk plašām iespējām īsas pastaigas attālumā. Ostas ir pilnībā pieejama cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Getting Oslo

Ja nāk pie autoceļa, sekojiet norādēm uz Oslo centra, kamēr jūs sākat redzēt pazīmes, kas norāda uz prāmju ostas. Galvenā dzelzceļa stacija ir netālu no ostas, un to var viegli gāja.

Oslo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Color Line

Color Line Terminalen, Hjortnes, 0250, Norway

DFDS

Utstikker II, Vippetangen, 0150, Norway

Stena Line

Stena Line A/S, Vippetangen, Utstikker 2, Oslo, N-0154, Norway