Osaka Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Osaka Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Osakā ar AFerry. Jūs varat izmantot Osaka veikt prāmjus ap Japānā, kā arī uz Dienvidkoreju. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Osaka uz Beppu kamēr prāmji prom no Japānas buru Busan.

Osaka Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Osaka ir vada Panstar Cruise Line un Sunflower Ferry. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Osaka, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Osaka, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Osakas prāmji ar Panstar Cruise Line un Sunflower Ferry ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Osaka būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Osaka Prāmji
  • Osaka Prāmji
  • Osaka Prāmji

Par Osaka

Osaka ir trešā lielākā pilsēta Japānā (pēc Tokijā un Jokohamā), un piedāvā plašu sarakstu ar lietām, redzēt un darīt. Osaka Japānas salas Honsju ir mājvieta daudzām izklaides un skatuves mākslas vietās, tai skaitā Nacionālajā Bunraku teātrī, kur tiek veikta tradicionālās leļļu lugas. Jūs varat arī uzzināt par kultūru Japānas pagātni un tagadni, apmeklējot Nacionālo mākslas muzeju, kurā atrodas darbu no pēckara.

Profesionālais sports ir milzīgs Osakā, un sporta fani ir plašs izvēle sporta skatīties. Pilsētas mājas divi profesionāli beisbola komandas, viena basketbola komanda, un tur, protams, Sumo cīņas, ja jūs vēlaties, lai noskatītos kaut kas unikāls, Japānā.

Tātad, rezervēt prāmi uz Japānu, vienkārši un droši ar AFerry!

Prāmji uz un no Osaka

Panstar Prāmji borta iekārtu ietver beznodokļu veikalu, bufetes tipa restorānu, karaoke telpa un sauna vannas. Prāmju Uzņēmums darbojas ar Panstar Dream

Osaka Port

Osaka trešā lielākā Japānā iedzīvotāji pēc Tokijā un Jokohamā. Histroically Osaka ir tirdzniecības centrs Japānas ekonomikai. No Osaka prāmju ostas jūs varat saņemt prāmi uz Pusanā Dienvidkorejā. Jūs varat pasūtīt prāmjiem no Japānas uz Dienvidkoreju caur AFerry

Osaka ostu iekārtām

Osaka osta apkalpo lielāko dzelzceļa, divas starptautiskās lidostas un ekspress autobusu pakalpojumi.

Osaka Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Panstar Cruise Line

559-0034 20-52 Nanko Kita1-chome, Suminoe-KU, Osaka, Japan

Panstar Cruise Line

559-0034 20-52 Nanko Kita1-chome, Suminoe-KU, Osaka, Japan