Orzola Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Orzola Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Orzola ar AFerry. Prāmji uz Orzola, Lanzarotes, ir pieejami no Kanāriju salām. Jūs varat veikt prāmi uz Orzola no La Graciosa.

Orzola Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Orzola darbina ar LINEAS Maritimas Romero. Kad jūs meklēt prāmi uz Orzola, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Orzola prāmji ar LINEAS Maritimas Romero ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Orzola būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Orzola Prāmji
  • Orzola Prāmji
  • Orzola Prāmji

Par Orzola

Orzola ir maza zvejas Villiage ziemeļu krastā Lanzarote (Kanāriju salas), tā ir maza zvejas ciems ar prāmi piekļuvi La Graciosa neliels vulkāna salas uz ziemeļiem no Lanzarote. Taču tas ir arī skaistas balto smilšu pludmales un tirkīza jūras. Ir arī vietas kemperu un tiem, ar treileriem palikt, kā arī daži gardu zivju restorāniem, kas jums ir mēģināt!

Prāmji uz un no Orzola

LINEAS Maritimas Romero ir moderna un aizraujošu flote prāmju ceļo uz un no Orzola prāmju ostas. Pasažieri var baudīt kādu elpas ņemot viedokli, kamēr relaksējoša ar dzērienu no bāra. Dažos prāmjiem jūs atradīsiet arī stikla apakšējo stāvu, atklājot brīnumus jūras!

Orzola ostas

Orzola ir mazs ciemats ziemeļu Lanzarote (Kanāriju salas). No Orzola prāmju ostas jūs varat nozvejas prāmi uz La Graciosa, neliela vulkāniskā sala tikai pie Lanzarote. Rezervējiet prāmis ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

Orzola ostu iekārtām

Orzolo ir neliels zvejnieku ciemats un prāmju vārti La Graciosa. Orzola prāmju osta ir ļoti pamata un ierobežotās iespējas, bet tas ir bezmaksas autostāvvieta uz kreisajā pusē no ostas.

Nokļūšana Orzola

Orzola var sasniegt, izmantojot LZ1, kas iet visu ceļu no Tahiche caur Arrieta un Punta Muheres. Bet ceļš piekļūt visu ceļu no otras puses salas Playa Blance ir viegli pieejama nedaudz vairāk kā 1 stundu.

Orzola Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Lineas Maritimas Romero

Calle los Roques, 35541, Canary Islands