Ēresunda tilts

Öresundsbron
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Ēresuna tilts starp Zviedriju un Dāniju. Ēresuna tilts ir divējāda brauktuves un dzelzceļa tilts pār Zunda šaurums, darbojas 16 kilometrus. AFerry vienmēr lētas cenas Ēresunda tilta un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Ēresuna tilts starp Kopenhāgenu un Malmi. Klikšķiniet uz jūsu maršrutā detalizētu Ēresunda tilta grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Ierodoties maksas iekasēšanas kabīnē, būs jāuzrāda jūsu astoņciparu atsauces numurs. Ja maksu iekasē kasieris, nosauciet tam savu astoņciparu numuru, bet, ja jāmaksā ar kredītkarti, astoņciparu numuru ievadiet ar cipartastatūru.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Copenhagen - Malmo
10 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Öresundsbron Maršruti

    Par Zunda tiltu

    Ēresunda tilts ir garākais kombinēts ceļu un dzelzceļa tilts Eiropā, savienojot Kopenhāgenas Dānijā un Malmē Zviedrijā. Tilts ir ceļš un dzelzceļa līnijas, kas sastāv no tilta, mākslīgo salu un tuneli.

    Tilta sākas no Zviedrijas krastiem ārā 8 kilometrus uz mākslīgo salu Peberholm, būvētas, lai nodrošinātu satiksmes pāriet no tilta uz tuneli. No Peberholm, iegremdētais tunelis ir 4km gara savieno Dānijas salas Amager.


    Vai jūs izmantojat Ēresuna tiltu no Kopenhāgenas uz Malmi, vai no Malmes uz Kopenhāgenu, jūs varat atpūsties droši zinot, kur ieguvāt daudz no AFerry. Tātad, ko jūs gaida?