Oran Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Oran Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Oran ar AFerry. Prāmji uz Oran, Alžīrija, ir pieejami no Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Oran no Alikantes, Almeria, Barselonā un Marseļu.

Oran prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Oran tiek vada Algérie Ferries un Transmediterranea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Oran, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Oran, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Alžīras un Mostaganem, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Oran prāmji ar Algérie Ferries un Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Oran būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Oran Prāmji
  • Oran Prāmji
  • Oran Prāmji

Par Oran

Oran atrodas ziemeļrietumu Alžīriju, Vidusjūras piekrastē, un tā ir galvaspilsēta Oran provincē. Oran ir bijusi krāsains pagātni, redzot nodarbošanās no spāņu, osmaņu un franču valodā. Šodien Oran ir nozīmīgs tirdzniecības centrs, ar savu starptautisko ostu piedāvā daudz pasažieru un kravas pārvadājumu pakalpojumus.

Oran bagātā vēsture ir atstājis pilsētu ar bagātību vēsturisku un kultūras bagātību, no kuriem slavenākais ir 17.gs. Qasr el-Bey (turpmāk Bey pils). Arī labi vērts apmeklēt, ir Santa Cruz Spānijas baznīcu un pilsētas daudzi muzeji un mošejas.

Oran ir aprīkota ar daudzām iekārtām tūristiem, un ir plašs viesnīcas, kinoteātri, teātri, mākslas centriem un restorāniem.

Prāmji uz un no Oran

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Algerie Prāmji , jūs atradīsiet ēdamistaba ar pirmās un otrās klases iekārtām, ērtas atpūtas telpas, beznodokļu veikaliem, bāriem un sundecks, kā arī televīzijas un vakara izklaides.

SNCM ir galvenais prāmju kompānija, kas darbojas no Korsikas uz dienvidu kontinentālo Franciju un nodrošina modernus labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni.

Oran Port

Oran prāmju osta atrodas uz ziemeļiem no pilsētas, un nodrošina svarīgas prāmju līnijas no Alžīrijas uz Spāniju un Franciju. Jūs varat pasūtīt visus savus Oran prāmju viegli un lēti cauri AFerry.

Oran ostu iekārtām

Oran prāmju osta ir dažādas iespējas un pakalpojumus; tās tuvums pilsētas centram ļauj pasažieriem viegli piekļūt pilsētas ērtības.

Nokļūšana Oran

Oran ir viegli pieejama pa ceļu, izmantojot N2, N11 un N4 lielceļiem uz pilsētu.

Oran Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Algerie Ferries

Route Sidi M'hamed, Oran, Algeria

Corsica Linea

Route Sidi M'hamed, Oran, Algeria

Trasmediterranea

Route Sidi M'hamed, Oran, Algeria