Ons Island Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Ons sala ir galvenais salas arhipelāga krastiem Galīcijā, Spānijā. Sala pieder reģionālo vienību Bueu, ar prāmjiem līdz ons salu pieejami no Bueu kā arī Portonovo un Sanxenxo, kontinentālajā Spānijā.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz ons salu ar AFerry. Skatīt zemāk detalizētu grafiku un labākās cenas mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Ons Island Prāmji
  • Ons Island Prāmji
  • Ons Island Prāmji

Prāmji uz un no ons salas

Mar de Ons kuģi ir būvēti pēc augstākajiem standartiem, un ir visas ērtības uz kuģa. Ārpus klājiem pasažieri varētu veikt breathtaking viedokli salām un Galīcijas piekrastē. Inside kuģiem, ērta sēdvietu ir pieejama un ir borta kafejnīca, kurā karstās un aukstās uzkodas un uzkodas.


Par papildinājumiem salas

Kopš 2002. gada, Ons sala ir piederējusi Jūras Virszemes nacionālā parka Atlantijas okeāna salu Galīsijas. Tas nozīmē, ka sala ir atvērta tikai publiski vasarā, lai saglabātu dabas un savvaļas uz salas. Ir tikai 78 pastāvīgie iedzīvotāji par ons Island.

Ons Island izmanto, lai būtu drošs patvērums pirātiem, bet tas nav tas gadījums tagad. Sala ir skaisti saglabāta un ir daudz ko piedāvāt pāriem un ģimenēm.

Uz salas ir daudz ko darīt. Jūs varat atpūsties kādā no daudzajām skaistajām pludmalēm, izpētīt dažādas pārgājienu takas, skatīties savvaļas vai ēst kādā no restorāniem, kur jūras veltes ir specialitāte.


Nokļūšana ons Island

Kā aizsargāta rezerves, vienīgais veids, kā sasniegt Ons sala ir ar prāmi ar Mar de ons. Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz ons salu ar AFerry.

ons Island Karte

Skatīt karti

Ostu adreses