oma Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Oma ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Oma līdz Hakodate.

Oma Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Oma kuras ekspluatē pēc Cugaru Kaikyo Ferry. Kad jūs meklēt prāmi uz Oma, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Aomori, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Oma prāmji ar Cugaru Kaikyo Ferry ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Oma būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • oma Prāmji
  • oma Prāmji
  • oma Prāmji

Par Oma

Oma atrodas ziemeļaustrumu reģionā Aomori. Ekonomika lielā mērā atbalsta vietēji nozvejoto zivju, tāpēc tā ir lieliska vieta, lai atrastu tunzivs, jūras eža ikri un kalmāru. Oma ir arī populārs uzstādījums daudziem japāņu filmām un televīzijas sērijām.

Prāmji uz un no Oma

Cugaru Kaikyo ir flotes 3 modernās kuģu, kas specializējas komfortu un greznību. Jums tiks apžilbināti ar iespaidīgu apskates objekti uz klāja, kā arī ārā uz klāja. Sieviete pasažieri var atpūsties ekskluzīvajā sieviešu telpā, bet suņi var baudīt līdzīgu pieredzi suņu telpā.

Rezervējiet oma prāmis šodien AFerry. Mēs cenšamies sniegt jums vislabāko cenas Cugaru Kaikyo prāmjiem uz un no Oma.

Oma osta

Atrodas uz ziemeļu pussalas Honsju, Oma nodrošina svarīgu saikni starp Japānas salām Honsju un Hokaido. Prāmji uz un no Oma ir vada Cugaru Kaikyo prāmjiem.

Nokļūšana Oma

Labākais veids, kā nokļūt līdz Oma ir uz šosejas, izmantojot vai nu Route 279 vai Route 338.

Oma Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tsugaru Kaikyo Ferry

Oma ferry terminal, 039-4601, Aomori-ken, Shimokita-gun, Oma-machi, Netanai 10, Japan