Olbia Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Olbia Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Olbia ar AFerry. Prāmji uz Olbia Sardīnijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Olbia no Civitavecchia, Dženova, Livorno un Piombino.

Olbia Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Olbia tiek darbināti ar Grimaldi Lines, Moby Lines un Tirrenia di Navigazione. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Olbia, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Olbia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Arbatax, Cagliari un Golfo Aranci, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Olbia prāmji ar Grimaldi Lines Moby Lines un Tirrenia di Navigazione ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Olbia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Livorno - Olbia
(Grimaldi Lines)
153 €
 • Rezervēts: Pk, 4.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 25.9.2020. - Pk, 9.10.2020.
 • Automašīna + 2
Livorno - Olbia
(Moby Lines)
148 €
 • Rezervēts: Tr, 9.9.2020.
 • Ceļojiet: Sv, 13.9.2020. - Ce, 24.9.2020.
 • Automašīna + 2
Genoa - Olbia
(Grandi Navi Veloci)
31 €
 • Rezervēts: Se, 5.9.2020.
 • Ceļojiet: Se, 12.9.2020. (Vienā virzienā)
 • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

Īpašie piedāvājumi

 • Olbia Prāmji
 • Olbia Prāmji
 • Olbia Prāmji

Par Olbia

Olbia (vietēji sauc par "Terranoa", kas sardīniešu valodā vai "Tarranoa" in Gallurese), ir pilsēta ar aptuveni 40.000 iedzīvotāju, kas Gallura apakšreģionā. Tas ir ekonomisko centru šajā salas daļā (tirdzniecības centri, pārtikas rūpniecībā uc) un ir ļoti tuvu slavenajai Costa Smeralda tūrisma jomā. Vairāk nekā 3 miljoni pasažieru un 5 miljoni tonnu kravu kravas cauri Olbia prāmju osta katru gadu. Olbia osta ir sadalīta trijās jomās Cocciani ostas, iekšējā osta izmanto maziem kruīza kuģiem, tad Isola Bianca Ports ro-ro tipa kuģi un jaunais laukums tiek būvētas lielākiem kruīza kuģiem.

Prāmji uz un no Olbia

Viss Moby Lines prāmji ir bērnu spēļu laukumu, spēles telpas un restorāni, kas piedāvā dažādus gardus reģionālās un starptautiskās virtuves .. Lielisks klāsts kabīnes un sēdvietas iespējas ir pieejamas jūsu komfortu arī.

Viss Tirrenia Prāmji nodrošina fantastisku klāstu borta iekārtām. Daži no tiem ir luksus atpūtas telpas, centrālā zona ar panorāmas skatu, bārs zāle, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, iepirkšanās un izklaides rajoniem. Ir arī plašas kajītes iekārtotas pēc augstākajiem standartiem.

Grimaldi , jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.

Olbia ostas

Olbia prāmju osta atrodas uz ziemeļaustrumiem no Sardīnijas Itālijā, un tas ir viens no galvenajiem savienojumu starp Sardīniju un Itālijas pussalā. Jūs varat pasūtīt visu lēti prāmjus no Olbia ar AFerry.

Olbia ostu iekārtām

Olbia prāmju osta piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas attiecībā uz prāmjiem, kruīzu kuģiem un kravas kuģiem.

Darba Olbia

No ziemeļiem no Sardīnijas, veikt SS125, šis provinces ceļš jūs aizvedīs tieši uz Olbia prāmju ostas. Ja jums nāk no rietumiem no Sardīnijas, veikt SS127. No dienvidiem veic SS131. Jums vispirms vajadzētu sekot zīmēm Olbia, tad Porto di Olbia (Olbia Port).

Lidosta ir tikai 5km no Olbia prāmju ostas un piedāvā vilcienu, autobusu, taksometru un rent-a-auto iespējas.

Olbia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Grimaldi Lines

Passenger Terminal, Viale Isola Bianca, Port of Olbia, I-07026, Sardinia

Moby Lines

Stazione Marittima, Isola Bianca, I-07026, Sardinia

SNAV

Stazione Marittima - Isola Bianca , I-07026 Olbia, Sardinia

Tirrenia di Navigazione

Banchina Isola, Bianca Italia, Sardinia