Oita Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Oita Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Ar 2005. gada 1.janvāri, pilsētas Notsuharu (no Ō ita rajona), un pilsēta Saganoseki (no Kitaamabe rajona) tika sapludināti Ō ita. Šobrīd Oita ir galvaspilsēta Oita prefektūrā, uz salas Kyushu, Japānā. Šajā pilsētā ir vairākas atrakcijas, piemēram, zvejas apmetnēm, kalnu Takasaki-jama apdzīvo pērtiķiem un dažādas onsen (karstā atsperes vulkāniskas izcelsmes).

prāmis no Oita burām līdz Kobe. Šo maršrutu apkalpo Sunflower Ferry. Zemāk varat redzēt jaunāko informāciju par maršrutiem un atiešanas laikiem, līdzās izvēli mūsu zemākajām cenām.

  • Oita Prāmji
  • Oita Prāmji
  • Oita Prāmji

Prāmji uz un no Kobe

Ferry Sunflower piedāvā plašu borta izmitināšanu visās cenu kategorijās. Shared tūristu izmitināšanas ir ideāls backpackers, bet, ja jums ir nepieciešams vairāk privātumu, tad privātā izmitināšanas ir pieejama. Katram kuģim ir grand publisku vannas istaba, kas ir atvērta ikvienam no rīta vai vakarā.

Oita ostu iekārtām

Prāmju terminālis Oita piedāvā pamatpakalpojumus. Apkārtnē jūs atradīsiet veikalus un restorānus.

Par Oita

Oita atrodas uz salas Kyushu, Japānā un ir galvaspilsēta Oita prefektūras. 2005. gadā pilsētas Notsuharu (no Oita rajona) un Saganoseki (no Kitaamabe rajona) tika apvienotas Oita. Oita ir visvairāk apdzīvotā pilsēta no Oita prefektūras. Pilsētā ir laba transporta satiksme ar savu ostu, kur prāmji bura uz Kansai (Kobe).

Oita Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Sunflower Ferry

5-3-1 Ikushi, Oita City, Oita Prefecture, Japan