Ohara Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ohara ir ostas austrumu krastu Iriomote salas, kas ir lielākais no Yaeyama salām. Kaut pieticīgu lieluma salu, tas nav izvietošanas sloksnes, lai visi apmeklētāji ir jāievada salu laiva.

Šeit var atrast visu Ohara prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Ohara Prāmji
  • Ohara Prāmji
  • Ohara Prāmji

Prāmji uz un no Ohara

Ishigaki Dream Tours
uz klāja jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un gaisa kondicionēšanas karstās dienas. Daži no laivām ir arī jomas, sēdēt ārā un baudīt skatu.

Nokļūšana Ohara ostā ar autobusu

osta atrodas uz austrumu krastu uz salu. Autobuss atiet no Ohara, un iet uz visu apkārtējo pilsētās no Ohara līdz Shirahama. Vienkārši pateikt autobusa vadītājam, kur jūs gatavojas, kad kļūst par un maksāt, ja jums off.

Par Ohara

Ohara atrodas uz dienvidu galu Iriomote, salu, kas ir lielākā daļa Yaeyama salu, kas sastāv no 19 subtropu salas dienvidos rietumu ūdeņos Okinavas prefektūras (dienvidu lielāko punktu Japānas). Uehara ir laba prāmju saites ar Ishigaki, Kohama un Taketomi Okinavā. Iriomote salas augstākā virsotne ir Mt. Komi pie 469m. Ir daudzas darbības, kas pieejami Iriomote salā, piemēram, smaiļošana tropu upēm, pārgājieni džungļos interjera un niršanu uz salas iespaidīgu koraļļu rifiem.

Ohara Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ishigaki Dream Tours

Ohara Port, Okinawa 907-1434, Japan