Nynashamn Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Nynashamn Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Nynashamn ar AFerry. Prāmji uz Nynäshamn, Zviedrijā, ir pieejami no Latvijas un Polijas. Jūs varat veikt prāmi uz Nynashamn no Gdaņskas un Ventspils.

Nynashamn Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Nynashamn ir vada Polferries un Stena Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Nynashamn, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Nynashamn, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Helsinku, Karlskrona un Ystad, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Nynashamn prāmji ar Polferries un Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Nynashamn būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Nynashamn Prāmji
  • Nynashamn Prāmji
  • Nynashamn Prāmji

Par Nynashamn

Nynashamn, Stokholmas apgabala, ir dienvidu priekšpostenis uz Stokholmas arhipelāgā. Pilsētā ir iedzīvotāju aptuveni 14.000. Tas ir apmēram 60 km uz dienvidiem no Stokholmas un viegli nokļūt ar autotransportu un dzelzceļu. Pilsēta ir arī galamērķis kruīza kuģiem, kas ir pārāk lieli, lai Stokholmā. Pilsēta ir noteikts atpakaļ un populārs galamērķis vasarā āra un jūru saistīto darbību, tostarp sērfošanu, niršanu, burāšanu, rotaļu, kāpšana, pārgājieni un golfu.

Prāmji uz un no Nynashamn

Polferries ir lielākais prāmju kompānija Polijā. Uz saviem kuģiem, jūs atradīsiet lielisku ērtības, ieskaitot veikali, kafejnīcas, restorāni un bāri, kas nozīmē jebkuru braucienu ar šo prāmju uzņēmums ir saistīts, lai būtu ērti un bez stresa.

2008. Polferries tika piešķirts sertifikāts no Leader Polijas tūrisma , ko Mēneša tūrisma industrijas žurnāls Travel Market .

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Lai ko sabiedrība jūs grāmatu jūsu Nynashamn prāmi, jūs esat pārliecināts, lai atrastu labākos piedāvājumus apkārt ar AFerry.

Nynashamn ostu iekārtām

termināla ēkas jūs ir pieejami:

  • ielidošanas/izlidošanas zālē
  • kiosku (darba laiku mainās atkarībā no kuģa atiešanas laikiem)
  • Datori ar piekļuve internetam
  • Lift (lifts)
  • ratiņkrēsli (pieejams pasažieriem izmantot)

Nokļūšana Nynashamn

ar automašīnu virzienā Stokholma, ņem maršrutā 73 punktiem dienvidu no ārsta vai Gullmarsplan.

No virzienā Södertälje, ņem ceļu 225 un palikt uz šo ceļu, līdz tā beidzas ostā Nynashamn.

Ja dodas uz starptautiskiem galamērķiem Latvijā vai Polijā izmantot ieeja B ostai.

Ar vilcienu vai autobusu Jūs varat ceļot starp Stokholmu un Nynashamn izmantojot piepilsētas vilcienu (izmaiņas vilcienu uz Västerhaninge). Termināla ēkas pie Nynäshamn ir apmēram 400 m uz ziemeļiem no tā, kur piepilsētas vilciena apstāšanās.

Ir arī savieno lidostu autobusu pakalpojumus, kas darbojas saskaņā ar Gotlandes prāmju ielidošanu un izlidošanu.

Nynashamn Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Polferries

Färjeterminalen, 149 30, Nynäshamn, Sweden

Stena Line

Burger Sweden AB, Färjeterminalen, S-14930 Nynäshamn, Sweden