Nova Star Cruises

Nova Star Cruises
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Nova Star Cruises Ferry starp Kanādu un ASV, caur ostām Yarmouth Jaunskotijā un Portland Maine. Nova Star Cruises izmanto lielus kruīza prāmjiem, padarot braucienu relaksējoša, brīvdienu līdzīgu pieredzi pats par sevi.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Nova Star Cruises prāmjus Yarmouth Jaunskotijā un Portland Maine. Visiem Nova Star Cruise prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 90 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Nova Star Cruises Maršruti

   Uz kuģa ar Nova Star Cruise prāmju

   Jums ir sabojāt par izvēli, kad runa ir par bāriem un restorāniem uz klāja Nova Star Cruises. Izbaudiet izsmalcinātus ēdienus Aktualitāšu baudīt klasisko reģionālo virtuvi izmērīja Buffet, vai paķert kaut ko ātri un ērti no Piper krogs līdzās atsvaidzinošu pieskarieties alus no kuģiem alus darītavas Maine un Jaunskotijas.

   Ja jums ir ne garšu pasakains pārtiku par piedāvājumu, tur ir daudz, lai saglabātu jūs izklaidēs. Uz kuģa ir kazino, pilna servisa SPA, bērnu aktivitāte zona un mazumtirdzniecības veikalu pārdod beznodokļu preces un rakstura produktus.

   Nova Star , kas savu pirmslaulību reiss 2014. Kā jaunu kuģi, tas ir jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj pārvadāt līdz 1215 pasažieru, bet ir ļoti manevrētspējīgs piekļūt līdz ostai. Kuģis var kruīza ar maksimālo ātrumu 21 mezgli.


   Par Nova Star Cruises

   Nova Star Cruises jauna izveidota Yarmouth Jaunskotijas Portland Maine maršrutā 2014. gadā, nodrošinot ikdienas turp pakalpojumu no maija līdz novembrim. Uzņēmums ir visu par sniedzot unikālu pieredzi par state-of-the-art kuģi, uz Nova Star .