North Uist Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

North Uist ir divi porti; Berneray un Lohmedeja. Berneray atrodas ziemeļos un savieno salu ar Leverburga par Isle of Harris. Lohmedeja atrodas tālāk uz dienvidiem sniedz atiet uz Ūiga uz Skajas salu, un Tarbert uz Isle of Harris.

Jūs varat pasūtīt prāmju no North Uist vienkārši un ērti AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

  • North Uist Prāmji
  • North Uist Prāmji
  • North Uist Prāmji

Prāmji uz un no North Uist

Caledonian MacBrayne ( CalMac) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Berneray ostu iekārtām

Ir bezmaksas pašvaldība autostāvvietu tikai 10 metru attālumā no termināla. Ostas ir bez uzraudzības, tomēr ir uzgaidāmā telpa, kas var uzņemt līdz 24 cilvēkiem. Tuvākās veikali un bankomāti atrodas pilsētas centrā, kas atrodas tikai 300 metru attālumā no prāmju termināla.


Lohmedeja ostu iekārtām

ir pieejama bezmaksas autostāvvieta blakus termināla ēkas, un ir arī autobusu pietura termināla. Terminālis ēkā uzgaidāmā telpa, kas var uzņemt līdz 40 cilvēkiem, un tualetēm ar bērnu pārtīšanas galdiņi. Tuvākās veikali un bankomāti var atrast centrā Lohmedeja, 500 metru attālumā no prāmju termināla.


Par Ziemeļu Uist

Ziemeļu Uist ainava tiek sadalīta starp Austrumiem un Rietumiem. Uz austrumu pusē, jūs atradīsiet purvainajos Purvi un skarba pakalnus, ar akmeņainu piekrasti, bet Rietumi krasta ir piepildīta ar smilšainām pludmalēm.

North Uist ir fantastisks galamērķis tiem, kas meklē aktīvas brīvdienas. Jūs atradīsiet dažas no augstākajām virsotnēm Outer Hebrides un ūdens aktivitātes, tostarp smaiļošana un niršana ar akvalangu ir pieejami.

Seafood ir spēcīgs daļa no kultūras uz Ziemeļu Uist. To ieskauj svaigu, tīru ūdeņu, platība ir patvērums lašu, foreļu un vēžveidīgajiem. Tie ir labākais paraugi no HEBRIDEAN žāvētavā, kur tie tiek kūpināta ar kūdru un dižskābarža.

North Uist ir pazīstama putnu dzīvei, un ir mājvieta RSPB dabas rezervātā. Pievērsiet uzmanību Arktikas zīriņi Manx vētrasputni, jūras kraukļu, griezēm un kukurūzas buntings.

Ar tik daudz piedzīvot šajā skaistajā salā, kāpēc ne rezervēt prāmi uz North Uist vienkārši un droši ar AFerry. šodien?

North Uist Karte

Skatīt karti

Ostu adreses