Stena Line Īrijas Jūras prāmji

Norfolkline Īrijas jūra
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Stena Line šobrīd darbojas ar Norfolkline Īrijas jūras prāmjiem uz Ziemeļīrijā un Anglijā.


Stena Line Īru jūras prāmjiem ir moderni, ērti un sniedz relaksējoša, uzticamu pakalpojumu. AFerry vienmēr lētas cenas Stena Line Īrijas jūras prāmjiem un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Stena Line Īrijas jūras prāmjus Liverpool, Birkenhead un Belfāstu. Skatīt zemāk jaunāko Stena Line Īrijas jūras prāmjiem cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Pasažieru reģistrācija tiek atvērta 2 stundas pirms kuģa plānotā izbraukšanas laika. Reģistrācijas centri tiek slēgti 1 stundu pirms kuģa izbraukšanas. Pasažieriem, kas ierodas pēc šī laika nebūs atļauts uzkāpt uz kuģa un viņi zaudēs savu biļeti – bez kompensācijas vai bezmaksas pārvadāšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Norfolkline Īrijas jūra Maršruti

      Borta Stena Line Īrijas jūras prāmjiem

      Stena Line Īrijas jūra darbojas 2 kuģiem; Stena Lagan un Stena Mersey. Abi Stena Line Īrijas jūra prāmji ir labi aprīkoti ar iekārtām, lai padarītu jūsu šķērsošanas patīkams, tostarp borta iepirkšanās iespējas, virkni kajītes, un kino.


      Stena Line Īrijas Jūras Prāmji piedāvā relaksējošu un patīkamu braucienu, vai jūs izmantojat Liverpool Birkenhead Belfast pakalpojumu, vai jebkuru citu Stena Line maršrutos.