Norfolkline

Norfolk Line
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Norfolkine tagad ir daļa no DFDS Seaways. Tas neietekmēs jūsu pakalpojumu veidā, bet jūs varat redzēt kuģus un zīmes ar DFDS Seaways uz tiem, nevis Norfolkline.


Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Norfolkline prāmi uz Franciju , un Anglija. Norfolk Line tagad ir daļa no DFDS Seaways - viena no pasaules lielākajām prāmju kompānijām. Tagad jūs varat baudīt izcilu burāšanas pieredzi nepārspējamu izvēli maršrutos no viena uzņēmuma. AFerry vienmēr lētas cenas Norfolkline prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Transportlīdzekļiem ir jāierodas ostā vismaz 60 minūtes pirms reisa izbraukšanas laika, lai veiktu reģistrēšanos; lielas pasažieru plūsmas periodā, lūdzu, ierodieties pat 1 stundu un 30 minūtes agrāk. Ņemiet vērā, ka ostas drošības un imigrācijas pārbaudes notiek pirms reģistrēšanās Duvras/Kalē ostā, un pēc reģistrēšanās — Denkerkas ostā.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Norfolk Line Maršruti

      Uz klāja DFDS prāmju no Dover uz Dunkerque

      DFDS ekspluatē floti trīs mūsdienu nolūkam būvētas kuģiem uz to pārrobežu kanālu maršrutā starp Dover un Dunkerque. Šis pakalpojums ir tikai uz autobraucējiem - nav pēdu pasažieri vai treneriem ir iespēja ceļot pa šo maršrutu, padarot iegūt un izslēgt ļoti ātri. Uz kuģa Jūs atradīsiet greznu VIP atpūtas telpu, plašu restorānu un bāru, kas veltīta spēļu laukumus bērniem un veikaliem, kas piedāvā lielu vērtību.


      Neatkarīgi no prāmja Jūs lietojat no Dover uz Dunkerque ar DFDS Seaways, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu, un jūs varat būt pārliecināti, ka jums ļoti labāko cenu ar AFerry.