NongsaPura Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat pasūtīt prāmjus no NongsaPura uz Tanaheraha ar AFerry. Maršruts no NongsaPura vada Batamas Fast Ferry. Skatīt izlidošanas dēļi zem jaunāko grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt NongsaPura prāmis ar AFerry.

  • NongsaPura Prāmji
  • NongsaPura Prāmji
  • NongsaPura Prāmji

Prāmji uz un no NongsaPura

Batam Fast Ferry darbojas ātrgaitas kuģiem, katrs aprīkots ar gaisa kondicionieri VIP telpa, borta kino un bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas.


Par NongsaPura

NongsaPura prāmju termināls ir populārs piekļuves punkts kūrortiem un Nagojas pilsētas. Ar Nongsa kūrortiem specializējas golfa brīvdienas un ūdens sportu, tostarp ūdens slēpošana, ūdensslēpošanu un banānu laivu braucieni.


Nokļūšana NongsaPura

tuvumā kūrorti Nongsa nodrošina transportu autobusu pakalpojumi prāmju ostas. NongsaPura atrodas 35 minūšu brauciena attālumā no Nagojas pilsētas un 15 minūšu attālumā no Batam Hang Nadim lidosta.


NongsaPura ostas iekārtām

Netālu no ostas Jūs atradīsiet veikalus, jūras veltes restorāniem un fast-food ķēdes, bankas un viesnīcas.


Tātad, rezervēt prāmi uz NongsaPura vienkārši un droši ar AFerry!

NongsaPura Karte

Skatīt karti

Ostu adreses