Nice Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

jauks Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Nicu ar AFerry. Prāmji uz Nicu, Francijā, ir pieejami no Korsikas un Sardīnijas. Jūs varat veikt prāmi uz Nicu no Ajaccio, Bastia, Golfo Aranci, Ile Rousse un Porto Vecchio.

Nice Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Nicas ir vada Corsica-Sardīnija Ferries un Moby Lines. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Nicas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Nicu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Marseļas, Savonas un Toulon, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Nice prāmji ar Korsika-Sardīnija Ferries un Moby Lines ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Nicu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Nice Prāmji
  • Nice Prāmji
  • Nice Prāmji

Par Nicas

Nica ir 5. lielākā pilsēta Francijā, un viens no visvairāk apmeklētajām pilsētām pēc Parīzē, galvenokārt angļu, amerikāņu, skandināvu un itāļu tūristiem. Nice lepojas Izsakās balto smilšu pludmales un netālu no slavenās pilsētas Cannes.

Pirms 2000 gadiem, iedzīvotāji no Marseļas ieguva Nice no Itālijas, un to sauca NIKAIA pēc Nike, grieķu dieviete uzvaru. Nice vienmēr ir bijusi apstrīdēta teritorija; ilgu laiku, tā bija daļa no Itālijas un galu galā 1861. gadā; tas tika pievienots Francijas impērijas.

Nice piedāvā dažādas aktivitātes un ērtības no izmitināšanas un ēdināšanas, iepirkšanās, sauļoties un peldēties. Kinoteātri, teātri, opera un muzeji ir visas jūsu durvīm solis. Alternatīvi jūs varat vienkārši pastaigāties gar Promenade des Anglais un baudīt burvīgu skatu.

Nicā ir daudz skaistu kvadrātu apmeklēt, tostarp Place Massena, kas ir viens no visvairāk pārstāvja Nicas vai iespaidīgu Tete au Carré, ēkas Louis Nucera bibliotēkā. Ir daudzas svarīgas muzejiem Nice, piemēram, Marka Šagāla, Matisse, muzejs Modernās mākslas un Massena. Lai gan šajā reģionā, jūs varat arī apmeklēt Pablo Pikaso un Antibes muzejs.

Prāmji no Nicas

Corsica Ferries piedāvā lielisku kabīnes, bārus, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, bērnu rotaļu istabas, peldbaseini, solārijus un veikali. Plašs kabīnes palīdz jums atpūsties un justies kā mājās, kamēr uz kuģa.

SNCM ir galvenais prāmju kompānija, kas darbojas no Korsikas uz dienvidu kontinentālo Franciju un nodrošina modernus labi aprīkotas prāmjus un lielisku pakalpojumu līmeni.

Nice ostu iekārtām

ērtie, gaisa kondicionētājs, terminālu ēkas Nice prāmju ostas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas, ieskaitot pārtikas un dzērienu pakalpojumi, bērnu spēļu laukumu, telefonu un TV. Abas ostas termināļi ir savienotas ar bezmaksas autobusu pakalpojums. Ir dažādi autostāvvieta pie ostas.

Darba uz Nicu

Uz autoceļa A8 Braucot no West: izeja N 50 Nice Centre/Airport/Nice Cote D'Azur. Sekojiet piekrasti gar Promenade des Anglais virzienā Port. Sekojiet Le Quai des Etats-Unis, le Quai Lunel Le Quai de la Douane par ierašanās ostā.

Uz autoceļa A8 Braucot no Austrumiem: Izejiet N 55 Est. Sekojiet zīmēm uz ostu. Veikt La Penetrante du Paillon, turpināt uz La Route de Turīnā. Pagriezieties pa kreisi pie L'Avenue Denis Seimeria un turpināt L'Avanue Gallieni. Pagriezieties pa labi pie Bd St Roch un turpināt Bd de l'Armee des Alpes. Pagriezieties pa labi uz La Gare de Riquier. Nogriezieties pa kreisi Rue ļaunprātīgu dedzināšanu un turpināt Le Quai des deux Emmanual par ierašanās ostā.

Jūs varat braukt ar autobusu uz Nicu no Lielākajā pilsētām Francijā un lielākā daļa no Eiropas. Bezmaksas transporta pakalpojumi Nice prāmju ostas ļauj pasažieriem aiziet ātri no vienas puses, no ostas uz otru.

jauks Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Corsica-Sardinia Ferries

Port de Commerce, 06000 Nice, France

Moby Lines

Quai Entrecasteaux, F - 06300 Nice , France

Corsica Linea

Port de Commerce, 06000 Nice, France