Newhaven Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ņūheivena Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Newhaven ar AFerry. Prāmji uz Newhaven, Anglijā, ir pieejami no Francijas. Jūs varat veikt prāmi uz Newhaven no Dieppe.

Ņūheivena Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Newhaven ir vada DFDS. Kad jūs meklēt prāmi uz Newhaven, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Portsmouth, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Newhaven prāmji ar DFDS ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jums justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Newhaven būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Dieppe - Newhaven
(DFDS)
73 €
  • Rezervēts: Ce, 22.10.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 25.10.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Newhaven Ferry
  • Newhaven Ferry
  • Newhaven Ferry

Par Newhaven

Ņūheivena ir tikai rokas stiepiena attālumā no Braitonas un tuvu Londonu too. Tā, piemēram, tas ir viegli attālumā daudziem cilvēkiem. Ostas ir arī viegli atrast un labi ceļazīme. Tur tiešām varētu būt labāks sākuma punktu, lai sasniegtu vai ceļot no, rietumu Francijā.

Ja uzturas teritorijā, Brighton ir daudz ko piedāvāt, ar objektiem, tostarp slaveno Brighton Palace piestātne, Royal Pavilion , Marina un vēl daudz vairāk, kā arī tur ir daudz lielisku restuarants un aktīvs nakts dzīve.

Ņūheivena ir populāra osta, ērti atrodas netālu no Londonas un Brighton piedāvā savienojumus ar Dieppe Rietumu Francijā. Prāmji uz un no Newhaven iepriekš darbojās ar LD Lines un Transmanche, bet tagad vada DFDS Seaways. Jūs varat pasūtīt Ņūheivena Dieppe prāmju izmantojot AFerry.

Prāmji uz un no Newhaven

DFDS Seaways jūsu ceļojums prasīs tikai četras stundas, un ir daudzas iespējas, lai saglabātu jums ērti un izklaidēs šajā laikā. Šīs iespējas ietver bāri, restorāni, iepirkšanās un video spēles bērniem. WiFi ir pieejams uz kuģa par nelielu samaksu. Jūs varat arī izvēlēties luksus atpūtas vietas vai baudīt komfortu un mieru krustojuma savā kajītē.

Newhaven ostas iekārtām

Newhaven prāmju ostas iekārtas ietver kravu atpūtas telpa, kafejnīca un atpūtas zona. Īsi un ilgtermiņa autostāvvieta iespējas ir pieejamas tuvumā.

Nokļūšana Newhaven

Newhaven prāmju osta atrodas tikai 64 jūdzes no Londonas, 10 jūdzes uz austrumiem no Braitonas vai 15 jūdzes uz rietumiem no Eastbourne. No Brighton, ceļot uz austrumiem pa A27 pagātnes Lewes un veikt A26 līdz Newhaven. Kad Newhaven sekojiet norādēm uz Newhaven prāmju ostas.

Rezervējiet DFDS Seaways Newhaven prāmis ar AFerry!

Ņūheivena Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Newhaven Ferry Port, Railway Approach, Newhaven, East Sussex, BN9 0DF, United Kingdom

DFDS

Newhaven Ferry Port, Railway Approach, Newhaven, East Sussex, BN9 0DF, United Kingdom