Newcastle Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Newcastle Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Ņūkāslas ar AFerry. Prāmji uz Newcastle, Anglijā, ir pieejami no Holandes. Jūs varat veikt prāmi uz Ņūkāslas no Amsterdamas.

Newcastle Prāmju maršruti

DFDS burāt līdz 7 krustojumos nedēļā ar buru ilgumu 16 stundas 30 minūtes un Amsterdamas Ijmuiden pret Newcastle.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Amsterdam IJmuiden - Newcastle
(DFDS Seaways)
195 €
  • Rezervēts: Pr, 7.9.2020.
  • Ceļojiet: Se, 19.9.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2

Īpašie piedāvājumi

  • Newcastle Ferry
  • Newcastle Ferry
  • Newcastle Ferry

Par Ņūkāslas

Pilsēta tika dibināta romieši. Viņi uzcēla pirmo tiltu pār upi Tyne un nosauca to Pons Aelius. 19. gadsimtā Newcastle kļuva priekšgalā rūpniecības jauninājumiem. Mūsdienās tā ir priekšgalā tehnisko inovāciju, atpūtas un kultūras.

Newcastle prāmji ar DFDS ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ņūkāslas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Uz kuģa ar DFDS

Jūs atradīsiet visas DFDS Seaways prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visus uz kuģa telpas, iespējams, varētu sapņot. Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi. Uz klāja jūs atradīsiet arī līdz septiņiem dažādiem restorāniem, kas piedāvā augstākās klases virtuvi, kā arī vairāki bāri un atpūtas telpas. Ja jūs ceļojat ar bērniem, Jūs atradīsiet dažāda veida izklaides, dārgumu medības un citas darbības, lai saglabātu mazajiem aizņemts un izklaidē.

Prāmji uz un no Newcastle

Jums būs atrast visas DFDS Seaways prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visus uz kuģa telpas, iespējams, varētu sapņot. Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi.

Newcastle Port Saimniecība

Newcastle prāmju terminālis piedāvā lieliskas iespējas, kas ietver kafejnīca, Bureau de Change bārs, veikals, biļešu pārdošanas un izmeklēšanu, spēles Arcade, karstie un aukstie dzērieni automātos, bērnu mainās iekārtas, piekļuve invalīdiem un tualetes.

Ir Esso Service Station apmēram jūdzi uz ziemeļiem Front Street, Chirton, atvērtiem 24 stundas dienā. Ārpus galvenās prāmju terminālī ir droša autostāvvieta, kas ir jāmaksā, ievedot ar vai nu naudā, vai čeku. Sazinieties 0191 293 6263, lai iegūtu vairāk informācijas.

Darba Ņūkāslas

Ar automašīnu

DFDS Seaways "kuģi veic no Starptautiskās prāmju terminālis, Royal Quays, North Shields kas atrodas apmēram 8 jūdzes uz austrumiem no Ņūkāslas pilsētas centrā un ir iezīmētas ar simbolu "International Ferry".

No pilsētas centra: Veikt A1 uz Morpeth un tad A19 uz Tyne tuneli. Par pieeju tunelī, sekojiet Starptautiskais prāmju simbolu uz A187 uz North Shields. Turpināt pa šo ceļu līdz apļveida krustojumam, ņem otro izeju uz Starptautisko Prāmju terminālis, Royal Quays.

Pasažieriem no ziemeļiem: doties uz Tainas tuneli caur A19, tad sekojiet norādījumiem, kā aprakstīts iepriekš. Pasažieri no dienvidiem: pieeja, izmantojot A19 virzienā Tyne tuneli. Kad caur tuneli pievienoties A187 un turpiniet kā iepriekš.

Lūdzu, ņemiet vērā: Autovadītāji tuvojas no dienvidiem jāatļauj papildu laiku vasaras mēnešos, kad tunelis var būt ļoti aizņemts laikā.

Ar vilcienu

Apmēram 20 minūšu attālumā no prāmju termināla, kas Neville Street, jūs Newcastle Central stacija, kas ir labi savienota ar pārējo Lielbritānijā.

ar autobusu

ir savieno autobusu satiksme (autobuss Nr. 327), uz prāmju termināli, kas atiet 2 stundas 30 minūtes, un 1 stunda 30 minūtes pirms katras prāmju burāšanu. Maksa tiek izmaksāta vadītājam.

Aizvērt no Centrālās dzelzceļa stacijas jūs atradīsiet Ņūkāslas autoostas. Šeit Jūs varat veikt autobusu uz prāmju termināļa.

Naktsmītnes Ņūkāslā

Ja vēlaties palikt nedaudz ilgāk vai ap Newcastle apmeklējiet mūsu izmitināšanas lapu labāko cenas un viens no lielākajiem atlases viesnīcas/B & Bs pieejams tiešsaistē!

Newcastle Prāmju osta Video

Ar DFDS

Newcastle Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS

Royal Quays, North Shields, Tyne & Wear, NE29 6EE, United Kingdom