Jaunzēlande Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jaunzēlande prāmju atiešanas laiki un reisu informācija

Īpašie piedāvājumi

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus no Velingtonā North Island of New Zealand līdz Picton, uz Dienvidu salas. Izmantojot AFerry vienmēr iegūt ļoti daudz par jūsu prāmi uz Jaunzēlandi. Skatīt zemāk grafiku un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

  Kā rezervēt Jaunzēlandes prāmi

  Rezervēšana Jaunzēlande prāmi nevar būt vieglāk ar AFerry. Jūs varat vai nu izmantot rezervēšanas formu pie lapas augšpusē.


  Vairāk par Jaunzēlandi

  Jaunzēlande sastāv no divām galvenajām salām - Ziemeļu un Dienvidu salas, kā arī citas mazākas salas. Jaunzēlande atrodas dienvidrietumu Klusā okeāna, 900 jūdzes uz austrumiem no Austrālijas.

  Jaunzēlande apdzīvoja cilvēki salīdzinoši vēlu, salīdzinot ar citām valstīm. Šī iemesla dēļ, tas ir spējis attīstīt augstu bioloģisko daudzveidību dzīvnieku un augu dzīvi.

  Jaunzēlande ir mājvieta daudziem piedzīvojumu aktivitātēm, ieskaitot ūdens sporta veidi, lēkšana ar gumiju, izpletņlēkšana un snorkelēšana nosaukt dažus.

  ieskautā Klusā okeāna, Jaunzēlande ir arī lieliska vieta, labprāt makšķernieki izmēģināt savus spēkus sālsūdens zveju. Fly zveja, lašu un foreļu zveja ir iecienījuši tūristi no visas pasaules.

  Jaunzēlande Travel Guide

  Jaunzēlande ir maza valsts, kas atrodas uz Austrumu Austrālijas

  Neskatoties uz salīdzinoši jauna valsts, Jaunzēlande ir bagāts un aizraujošu histroy, kas nāk gan no maori un Eiropas kultūras mantojuma. Apmeklējums jebkuram Jaunzēlandes pilsētas parāda, kas kulturāli daudzveidīgu un aizraujošu vietu valsts ir kļuvusi.


  Ceļošana Jaunzēlandē

  Jaunzēlande sastāv no divām galvenajām salām, un labākais veids, kā iegūt no viena uz otru, ir ar prāmi. Interislander Prāmji sniedz šo pakalpojumu, un tās var rezervēt, izmantojot AFerry. Ceļošana uz salām laikā ir tikpat viegli, ar nomas automašīnām un motocikliem, autobusu transportu, mājas uz riteņiem noma, vilcienu transportā, limuzīnu noma un vairāk. Gaisa hartās ir arī pieejama.

  Lietas, kas redzēt Jaunzēlandē

  Jaunzēlande ir plašs tūrisma objektiem un aktivitātēm, visā valstī. Ja jūs meklējat adrenalīns degvielu piedzīvojumu vai kluso spēlē golfu, ir darbība, visām gaumēm Jaunzēlandē.

  garš saraksts ar lietām, ko apmeklēt, un darīt Jaunzēlandē ir lēkšana ar gumiju , ledus pārgājieni, zirgu pārgājienu, veselības un skaistumkopšanas spa, makšķerēšana un vēl daudz vairāk.

  AFerry.lv piedāvā labāko veidu, lai atrastu lētāko prāmju maršrutus visā Jaunzēlandē ar savu viegli izmantot rezervācijas formu. Uzsāciet savas brīvdienas uz prāmja un sākt relaksējoša uzreiz!