New York Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

New York vienā no Amerikas populārākajām un aizraujošākajām pilsētām. Tas ir populārs tūrisma galamērķis ar daudz ko redzēt un darīt. New York piedāvā virkni mazo prāmju ostas, kas dod apmeklētājiem iespēju izmantot Ņujorkas ūdens taksometru s Hop-on hop-off pakalpojums. Vienkārši hop-on kādā no daudzajiem ostas ap pilsētu, un iegūt vēl samazinājās off, kur atklāt jaunas jomas - ātru un jautru veidu, lai izpētītu New York! Zemāk jūs varat atrast visu Ņujorkas prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • New York Prāmji
  • New York Prāmji
  • New York Prāmji

Prāmji ap New York

New York Ūdens taksometru ir hop-on hop-off pakalpojums, kas nodrošina vienkāršu un ērtu veidu, kā pārvietojas par lielo pilsētu.

uz kuģa prāmis atradīsiet krēslu klimata kontrolētā kabīnes A atspirdzinājums un uzkodu bārs, kā arī atklāta top klāja augšā.

Rezervējiet All Day caurlaide prāmi ap Ņujorkā šodien, vienkārši un droši ar AFerry.

New York port iekārtas

New York Ūdens taksometru ir vairākas mazās ostas Ņujorkā. Ostām ir vienkārši un pamata, ideāls ātrai nomaiņai vairāk. New York nodrošinās visas iespējas, jums ir nepieciešams!

Par New York City

New York City atrodas vienā no pasaules lielākajām dabas ostas, kur Hudson upes atbilst Atlantijas okeāna padarot to liela pilsēta, lai saņemtu apkārt ar upes taksometru. No Ņujorkas centrs ir Manhattan, kas, kā mēs visi zinām, kā rosīgs Borough ar lielām komerciālām, finanšu un kultūras centriem. New York City ir daudz ikonu vietas, piemēram, debesskrāpji, piemēram, Empire State Building, Central Park, Chinatown, Brodveja un Times Square. Lai gan ir daudz vairāk orientieri redzēt visās 5 rajoniem, kas padara New York City iecienījuši tūristi. Pārējie četri rajoni ietver Brooklyn, Queens, Bronx un Staten Island.

Ņujorka Karte

Skatīt karti

Ostu adreses