Nessebar Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Nesebra ir skaista vecpilsēta ar bagātu vēsturi, kas iepriekš bija apdzīvota romieši un osmaņu. Bet tas vēl nav viss, seno vēsturi, kā nevainojams pludmales dzīvo jūras krastā, ko ieskauj daudzas greznas un modernas viesnīcas. Zemāk jūs varat atrast visu Nesebra prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Nessebar Prāmji
  • Nessebar Prāmji
  • Nessebar Prāmji

Prāmji uz Nesebras

Bulgārija Fast Ferry izmanto ātrgaitas zemūdens spārniem prāmjus un var tevi no Nesebras uz otru galu Bulgārijas Melnās jūras piekrastē atrodas tikai 40 minūšu laikā.

kuģa prāmi atradīsiet sēdvietas gaisa kondicionieri salonos, un tirdzniecības automāts atspirdzinājumus.


Rezervējiet Nesebra prāmi šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Nessebar ostu iekārtām

Nesebra osta ir taisnība pilsēta un visas ērtības, tostarp bankām, bankomātiem un interneta kafejnīcās var piekļūt ar kājām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Nesebra nav ratiņkrēslu, un ir daudz bruģētas ielas un darbības.


Nokļūšana Nesebra

bulgāru Ātri Prāmju piedāvājumu pakalpojumus no Pomorie un Sozopol, un tas ir ātrākais veids, ja jūs meklējat, lai paliktu uz Bulgārijas Melnās jūras piekrastē. Ja ceļojat ar automašīnu, E87 iet paralēli ar krasta ļauj jums sasniegt Nessebar no jebkura cita piekrastes pilsētā.

No Sofijas galvaspilsētas Bulgārijas, A1 saites tieši uz Burgas, dažus kilometrus uz dienvidiem no Nesebras. Tomēr ir 6 stundu brauciena attālumā, un daudz ātrāk lidot uz Burgasas lidostas, ja jūs meklējat, lai paliktu uz krastu.

Lietas, kas darīt Nesebra

Nessebar, jums ir vecpilsētas izvēli un jauno pilsētu. Ja jūs izmantojat Bulgārijas Fast prāmju pakalpojumu, jūs piestās vecpilsētā, bet jaunā pilsēta ir labi pastaigas attālumā.

vecpilsēta
Nesebras vecpilsēta atrodas uz nelielas pussalas. Tā ir lieliska vieta, lai staigāt apkārt, jo tik mazā telpā, ir tik daudzas baznīcas, romiešu drupas un muzejiem, lai izpētītu. Šie labi saglabājušās drupas nopelnījis Vecrīgā UNESCO Pasaules kultūras mantojuma statusu. Pēc ekskursiju dienas, tas ir liels, lai izbeigtu un atpūsties kādā no daudzajiem jūras velšu restorānu ap ostu.

Jaunais pilsēta
Sunny Beach, iespējams, Bulgārijas populārākais kūrorts, atrodas centrā jauno pilsētas Nesebra. Atrodoties ārpus eiro zonas, ieguvumi ātri saskaitīt, kad esat bijis restorāniem, kafejnīcām un veikaliem. Ir divi populāri akvaparki tuvumā, bet ūdens sporta ir pieejami jūrmalas.


Kad apmeklēt Nessebar

Nessebar ir vislabāk vasarā, īpaši jūlijā un augustā, kad temperatūra regulāri pārsniegt 30 grādus, bet ūdeņos var sasniegt viduspunktus 20s. Šajā pavasarī vai rudenī, jūs joprojām varat sagaidīt saules un pludmales temperatūru, bet tas būs vēsāks vakaros.

Par Nesebar

Nesebar ir sena pilsēta un viens no lielākajiem piejūras kūrortiem Bulgārijas Melnās jūras piekrastē. Pilsētā ir divas skaidras sadaļas, no kurām viena ir jauna modernu pilsētu, un otra ir bruģētas ielas Vecrīgā, kas ir pastiprināts vēsturē. Jaunā pilsēta ir cietzemes pusē ar viesnīcām un kūrortiem un vecpilsētā ir pazīmes seno norēķinu ar dažādām civilizācijām uz pussalas zonā, iepriekš salu. UNESCO iekļauts Nesebar savā sarakstā Pasaules mantojuma 1983.gadā.

Nessebar Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Bulgaria FastFerry

Fastferry Hydrofoils, Transport Harbour, Old Nessebar, Nessebar., 8230, Bulgaria