zemesrags Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

zemesrags Maršruti

Rezervējiet prāmi uz zemesrags ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Naze uz Motobu un Wadomari.

Naze Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Naze kuras ekspluatē pēc Marix Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Naze, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

zemesrags prāmji ar Marix Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Naze būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • zemesrags Prāmji
  • zemesrags Prāmji
  • zemesrags Prāmji

Par zemesrags

Naze kopā ar pilsētām Kasari un Sumiy ō izveidoja pilsētu Amami 2006. Tas atrodas uz Kagoshima Prefecture, Japan, par austrumu un ziemeļu daļā Amami Ō. Šima un robežojas ar Austrumķīnas jūrā ziemeļos un Klusā okeāna dienvidu

Naze pilsēta tika apvienota ar pilsētu sauc Kasari un ciematu sauc Sumiyo 2006. gada 20. martā, lai izveidotu pilsētu Amami. Agrāk pilsēta Naze tika dibināts 1946. gada 1. jūlijā, un atradās Amami Ošima Kagoshima Prefecture, Japan.

Prāmji uz un no Naze

A''Line prāmji nodrošina modernas ērtības ar interjera dizainu, kas atspoguļo gan japāņu un skandināvu kultūru. Uz klāja jūs atradīsiet dušas telpas, restorāni un veikali.

Marix Line prāmji ir divi standarta un ikdienas prāmjus piedāvā iekārtas, kas jums ir nepieciešams, lai būtu relaksējoša ceļojums tostarp ērtas kajītes .

Nokļūšana zemesrags ostas

prāmju termināls kuģa Queen Coral Plus atrodas 894-0034 Irinoe Cho 20-2, Amami Shi, Kagoshima Ken.

prāmju termināls kuģim Queen Coral 8 atrodas pie 894-0035 Shionohama Cho 17-5, Amami Shi, Kagoshima Ken. Ar automašīnu prāmis termināls ir apmēram 5 minūtes no Amami pilsētas.

zemesrags Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

A Line Ferry

Shiohamacho 17-2281, Nazeshi, Amami, Kagoshima, 894-0035, Japan

Marix Line

(for Queen Coral Plus) 894-0034 Irinoe cho 20-2, Amami shi, Kagoshima ken, Japan

Marix Line

(for Queen Coral Plus) 894-0034 Irinoe cho 20-2, Amami shi, Kagoshima ken, Japan