Naxos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Naxos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Naksas ar AFerry. Jūs varat izmantot Naxos veikt prāmjus ap salu un arī uz Krētā, Grieķijā un Dodekanēsas salām. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Naxos līdz 12 prāmju ostas:

Ferries prom no Kiklādu bura no Naxos līdz Heraklion, Katapola, Lavrio, Pirejas un Rafina.

Naxos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Naxos darbina ar Blue Star Ferries, Cyclades Fast prāmji, Golden Star Ferries, Hellenic Seaways un jūras Jets. Jo 5 prāmju kompānijas darbojas un no Naxos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Naxos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Blue Star Ferries un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Naxos ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Naxos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Naxos Prāmji
  • Naxos Prāmji
  • Naxos Prāmji

Par Naxos

Naxos, lielākā no Grieķijas Kiklādu salām, atrodas centrā Egejas jūrā. Naxos ir unikāls sala, kas izbēgusi masveida tūrismu, neskatoties uz tās skaistumu un ilgu vēsturi. Pierādījumi liecina, ka cilvēks ir dzīvojis Naxos kopš 4. gadu tūkstotī Britu Kolumbijā

Naxos ir mājvieta apdullināšanu dekorācijas no skaistās baltās pludmales un smilšu kāpas, uz kurām ir ciedru koki, uz iespaidīgajiem kalniem un auglīgām ielejām tālāk iekšzemes.

galvenā pilsēta Naxos ir Hora (pazīstams arī kā Naxos pilsēta), uz ziemeļiem no salas, kas piedāvā visas mūsdienu ērtības Jūs sagaidāt no ievērojama pilsētas. Hora ir mājvieta prāmju ostas Naxos, kuru ieskauj piejūras kafejnīcām un bāriem, no kuras jūs varat baudīt skatu uz jūru.

Prāmji uz un no Naxos

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns , kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Hellenic Seaways ir labi zināms, grieķu prāmju kompānija. Papildus parastajiem prāmjiem, uzņēmums arī vada katamarānu tipa kuģiem un ātri prāmjiem, kas bieži vien var būt līdz pat 50% ātrāk nekā parastās prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop pāri Grieķijas salām, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Grieķijas Seaways prāmjiem ir moderni un sniedz pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Aegean Speed Lines ' mūsdienīga gaisa kondicionieri flote ātrgaitas kuģu piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Jūs varat izvēlēties vai nu biznesa vai ekonomiskās klases sēdvietu un to kuģi ir aprīkoti ar kafijas un uzkodu bāros, veikalos un interneta pieslēgums.

Naxos ostu iekārtām

Naxos prāmju osta atrodas netālu no pilsētas centra, ļaujot pasažieriem gūt labumu no daudzām iekārtām un pakalpojumiem Naxos pilsētu piedāvāt.

Nokļūšana Naxos

Naxos prāmju osta ir labi savienota ar pārējo salu pa autoceļu, padarot kļūst ostai samērā vienkāršs.

Naxos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani Naxi, Naxos 84300, Greece

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani Naxi, Naxos 84300, Greece

Cyclades Fast Ferries

Aktoploiko Limani Naxi, Naxos 84300, Greece

Golden Star Ferries

Aktoploiko Limani Naxi, Naxos 84300, Greece

Hellenic Seaways

Aktoploiko Limani Naxou, Naxos 84300, Greece

Sea Jets

Aktoploiko Limani Naxou, Naxos 84300, Greece