Naviera Armas Prāmji

Naviera Armas
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Naviera Armas prāmi uz Spāniju, Kanāriju salām un Maroku. Naviera Armas darbojas viens no modernākajiem flotēm Eiropā. AFerry vienmēr lētas cenas Naviera Armas un jaunākās īpašajiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Naviera Armas prāmjus Hočeima, Huelva, Las Palmas de Gran Canaria, Nador, Tenerife un citi. Skatīt zemāk jaunāko Naviera Armas cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Ņemiet vērā! Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
24
Īsākais šķērsojums:
Corralejo - Playa Blanca
25 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Naviera Armas Maršruti

    Par Naviera Armas Ferry Company

    Naviera Armas tika izveidota 1941. gadā, un ir kļuvusi par lielāko kuģniecības kompānija Kanāriju salās. Tagad darbojas moderna flote vairāk nekā piecdesmit kuģi gar tās dažādos veidos. Visas tās kuģiem ir nosaukta pēc tam, kad vulkāni, kas veido Kanāriju salām. Piemēram, Volcán de Tijarafe , kas ir 56 mājiņas, var pārvadāt 1000 pasažierus un 300 automašīnas, un ir ne vairāk kā ātruma 24,5 mezgli.

    Kā jūs varētu gaidīt no šāda moderna flotes kuģiem Jūs atradīsiet visas ierastās ērtības uz kuģa, tostarp bāros un restorānos. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.