Napoli Molo Beverello prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Napoli Molo Beverello ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Napoli Molo Beverello uz Casamicciola un Procida.

Napoli Molo Beverello Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Napoli Molo Beverello darbojas ar SNAV. Kad jūs meklēt prāmi uz Napoli Molo Beverello, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Napoli Molo Beverello prāmji ar SNAV ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Napoli Molo Beverello būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Napoli Molo Beverello prāmji
  • Napoli Molo Beverello prāmji
  • Napoli Molo Beverello prāmji

Par Napoli Molo Beverello

Napoli Molo Beverello ir prāmju ostas pilsētas Neapoles Itālijas 3. lielākā pilsēta un atrodas dienvidaustrumos no pilsētas, netālu no pilsētas centra un visiem tās objektiem. Par Napoli Molo Beverello ports piedāvā lielisku skatu uz Castel Nuovo, viduslaiku pils, kas atrodas pie Piazza Municipio un pilsētas zālē. No šejienes ir viegli piekļūt Neapoles pilsētas vēsturisko centru, kas ir lielākais Eiropā, un ir iekļauts UNESCO kā pasaules mantojuma sarakstā. Neapoles zona ietver daudzus kultūras un vēsturiski nozīmīgas vietas, kas ietver pils Caserta un romiešu drupas Pompejas un Herkulāna.

Prāmji uz un no Napoli Molo Beverello

SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā sastāv galvenokārt no zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Napoli Molo Beverello ostas iekārtām

Napoli Molo Beverello prāmju osta ir plašu pakalpojumu klāstu un iespējas attiecībā uz pasažieriem, ieskaitot veikali un bāri.

Nokļūšana Napoli Molo Beverello ostas

Napoli Molo Beverello prāmju osta ir ļoti tuvu pilsētas centram un Piazza del Municipio un ir apmēram 10 minūšu attālumā no Piazza Garibaldi laukumā dzelzceļa stacijas un metro stacijas.

No autoceļa Napoli Molo Beverello Prāmju osta atrodas tikai dažu minūšu attālumā no autoceļa nodevu kabīnes (Casello autostradale).

Napoli Molo Beverello Prāmju osta atrodas 15 km no Aeroporto Internazionale di Capodichino ārpus kurā jūs atradīsiet autobusu, autobusu un taksometru pakalpojumus uz pilsētas centru un ostu.

Napoli Molo Beverello atrodas Itālijas Kampānijas reģiona un ir slavena ar savu apdullināšanu arhitektūru viduslaiku, renesanses un baroka laikmetā. Pilsēta ir mājvieta daudzām slavenākajām ēkām ar lielu arhitektūras vērtību, piemēram, baznīcas un pilis.

Lai uzzinātu vairāk par Itāliju kopumā, skatiet mūsu Itālija rokasgrāmatu.

Napoli Molo Beverello Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SNAV

Napoli (Molo Angioino), , Italy