Naples Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Napoli Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Napoli ar AFerry. Jūs varat izmantot Napoli veikt prāmjus ap Itāliju, kā arī uz Sardīniju, Sicīliju un Eolu salām. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Napoli līdz Kapri, Iskijas un Sorrento bet prāmji prom no Itālijas bura 11 prāmju ostas:

Napoli prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Napoli ir vada Alilauro, Grandi Navi VELOCI, Medmar, NLG, Siremar, SNAV, Tirrenia di Navigazione un TTT Lines. Tā 8 prāmju kompānijas darbojas un no Napoli, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Napoli, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Civitavecchia, Dženova un Livorno, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Alilauro un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Napoli ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Napoli būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Naples Prāmji
  • Naples Prāmji
  • Naples Prāmji

Par Neapoles

Neapole (Napoli itāļu) ir trešā lielākā pilsēta Itālijā, un ir ievārījuma pildīta ar vēsturi un kultūru ap katru stūri. Un, protams, šeit jūs atradīsiet arī picu pasaulē. Tikai jābūt uzmanīgiem, šķērsojot ceļu, kā neapoliešu autovadītāji ir slaveni vadītāja nolaidība.

Jāredz apskates vietas slavenā Piazza del Plebiscito, Via San Biaggio - galveno ielu, kas sadala Neapoles vēsturiskajā centrā, slavenās Doma katedrāle un, protams, Nacionālais arheoloģijas muzejs.

Un pēc dienas ekskursijās, kas varētu būt labāks par pasaules slaveno Napoli picas? Pica dzimis Neapolē un Neapoles stila picas - vienkāršām sastāvdaļām, kas ir Kožļājamā mīklu un nedaudz charred - ir pasaules standarta picas. Atšķirībā no citām pilsētām visā Itālijā, jūs nevarēsiet atrast sliktu picērija Neapolē. Būtu Neapoles zaimošana kalpot sliktu picu.

Prāmji uz un no Napoli

Neapole Prāmju osta atrodas dienvidaustrumos no pilsētas, un ir tuvu pilsētas centram un visiem tās objektiem. Neapole Prāmju osta ir vissvarīgākā osta Itālijas dienvidos un piedāvā daudz pasažieru prāmju pakalpojumus Eolu salām Lipari, Salina, Stromboli, Panarea un Vulcano; uz salas Ischia, ar Kaljāri Sardīnijā un uz Palermo Sicīlijā.

SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā sastāv galvenokārt no zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Viss Tirrenia prāmji nodrošina fantastisku klāstu borta iekārtām. Daži no tiem ir luksus atpūtas telpas, centrālā zona ar panorāmas skatu, bārs zāle, pašapkalpošanās un a la carte restorāni, iepirkšanās un izklaides rajoniem. Ir arī plašas kajītes iekārtotas pēc augstākajiem standartiem.

Medmar pašlaik ekspluatē floti 14 augstākās klases kuģiem visi aprīkoti ar iekārtām, lai pārliecinātos, ka jums ir patīkamu un relaksējošu braucienu. Prāmji darbojas ļoti īsos maršrutos parasti ir visas iespējas, jūs varētu sagaidīt pēc īsa brauciena. Tomēr garākiem pārbraucieniem, Medmar nodarbina prāmjus kā LORA D'Abundo , kas var lepoties ar pilnu aprīkojumu. Tas prāmis var uzņemt līdz 900 pasažieriem un 110 automašīnām, un var pārvietoties līdz pat 19 mezglus.

TRINACRIA un Partenope flote var uzņemt līdz 950 pasažieru katrs vienā šķērsošanu. Jūs atradīsiet ērtas sēdvietas borta, un iespēju izmitināšanas - tie visi ir en-suite. Var izvēlēties vai nu pašapkalpošanās restorānā vai à la carte restorānā ir pieejams, kā arī uzkrāti bārs atpūsties. Jūs atradīsiet arī video spēles, spēļu automāti un veikalu borta jūsu izklaidei.

Alilauro s flote veido 11 darbības prāmju, kas ir tā jaunā katamarānu Angelina Lauro par "kroņa dārgakmens". Bet mūsdienu vēsture Lauro ģimenes biznesa sākās sen atpakaļ ostā Ischia, 1944., ar Agostino Lauro klāja uz Freccia del Golfo .
šķērsošanas laiks ir tikai 45 minūtes, lai ka iekārtas uz klāja ir ierobežots. Jūs varēsiet baudīt brīnišķīgo ainavu, kamēr jūs pieeja jūsu likteni.

Neapole ostu iekārtām

Neapole Ferry Port piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas attiecībā uz pasažieriem, ieskaitot veikali un bāri.

Nokļūšana Neapoles ostas

Neapole prāmju osta ir ļoti tuvu pilsētas centram un Piazza del Municipio un ir apmēram 10 minūšu attālumā no Piazza Garibaldi laukumā dzelzceļa stacijas un metro stacijas.

No autoceļa, Neapole prāmju osta atrodas tikai dažu minūšu attālumā no autoceļa nodevu kabīnes (Casello autostradale).

Neapole Prāmju osta atrodas 15km no Aeroporto Internazionale di Capodichino ārpus kurā jūs atradīsiet autobusu, autobusu un taksometru pakalpojumus uz pilsētas centru un ostu.

Neapole, vai Napoli, atrodas Itālijas Kampānijas reģiona un ir slavena ar savu apdullināšanu arhitektūru viduslaiku, renesanses un baroka laikmetā. Pilsēta ir mājvieta daudzām slavenākajām ēkām ar lielu arhitektūras vērtību, piemēram, baznīcas un pilis.

Napoli Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Alilauro

Molo Beverello, 80133 Naples, Italy

Grandi Navi Veloci

Via Nuova Marina, 80133, Napoli, Italy

Medmar

Calata Porta di Massa, 80133, Naples, Italy

SNAV

Via Caracciolo, 10 (Mergellina), 80122 Napoli, Italy

Tirrenia di Navigazione

Molo Immacolatella Vecchia, I - 80133 Napoli, Italy

TTT Lines

Napoli (Molo Immacolatella Vecchia), 80133 Napoli, Italy

Liberty Lines

Stazione Marittima, Molo Beverello, 80100 Napoli, Italy