Naha Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Naha Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Nahas ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Nahas uz Kagoshima, Motobu un Yoron.

Naha Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Nahas darbina ar Marix Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Nahas, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Naha prāmji ar Marix Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Nahas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Naha Prāmji
  • Naha Prāmji
  • Naha Prāmji

Par Nahas

Naha ir galvaspilsēta Okinavas prefektūras Japānā ir tās politisko, ekonomisko un izglītības centru. Tās iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 320,000 cilvēku. Tas atrodas dienvidu daļa no Okinavas salas, pie tās East China Sea krastā. Naha atrodas uz dienvidu krastu Okinava. Naha ir izvēle dārzu, muzeju un akvāriju, lai apmeklētu, bet viens no must-sk vietās uz salas ir atjaunota un pārbūvēta Shuri Castle. Bijušais karaļa pilī Ryukyu Karalistes Shuri pils ir skaista vieta, kur staigāt apkārt un tiek uzskaitīti kā UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Prāmji uz un no Nahas

A''Line prāmji nodrošina modernas ērtības ar interjera dizainu, kas atspoguļo gan japāņu un skandināvu kultūru. Uz klāja jūs atradīsiet dušas telpas, restorāni un veikali.

Marix Line prāmji ir divi standarta un ikdienas prāmjus piedāvā iekārtas, kas jums ir nepieciešams, lai būtu relaksējoša ceļojums tostarp ērtas kajītes .

Nokļūšana Nahas ostas

osta atrodas 900-0035 Nahaport terminālā, Tondo Cho 2-1, Naha Shi, Okinava Ken.

auto prāmis termināls ir apmēram 15 minūšu brauciena attālumā no Nahas lidostai un 10 minūšu attālumā no pilsētas.

Naha Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

A Line Ferry

Naha terminal, Tondocho 2-1, Naha, Okinawa, 900-0035, Japan

Marix Line

900-0035 Nahaport terminal, Tondo cho 2-1, Naha shi, Okinawa ken, Japan