Nador Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Nador Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Nador ar AFerry. Prāmji uz Nador, Marokā, ir pieejami no Francijas un Spānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Nador no Almerijas, Barselonu, Motril un Sete.

Nador prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Nador ir vada Balearia, Grandi Navi VELOCI, Naviera Armas un Transmediterranea. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Nador, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Nador, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hočeima, Meliļu un Tanger Med, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Balearia un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Nador ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Nador būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Sète - Nador
(Grandi Navi Veloci)
216 €
  • Rezervēts: Ce, 15.10.2020.
  • Ceļojiet: Ot, 10.11.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 1
  • Nador Prāmji
  • Nador Prāmji
  • Nador Prāmji

Par Nador

Nador ir populāra osta un galvenais tirdzniecības centrs zivīm, augļiem un lopiem. Nador ir neliela zvejas osta un tas ir saistīts ar Spānijas anklāvā Meliļas autoceļa. Ir arī neliels skaits restorāniem un viesnīcām. Nador, domājams, ir pamatots ar berberu civilizācijas. To vēlāk valdīja feniķieši, romieši un arābi. Attiecībā uz putnu un savvaļas entuziasti šī ir lieliska vieta, ko apmeklēt. Piekrastes ceļš no Nador uz Hoseima caur sarkanās klintis, zaļo aizām un milzīga skulptūra dziļi izskaloti kalniem. Corniche ko lagūnas ir patīkami staigāt. Ir laba transporta saites Nador, ar lidostā, prāmju ostas un dzelzceļa stacijas, kas ir pakalpojumu Fez.

Prāmji uz un no Nador

Transmediterranea ir flotes mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem, kas ir paredzēti, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Uz kuģa Grandi Navi VELOCI prāmju jūs atradīsiet a la carte un pašapkalpošanās restorāni, uzkodu bārs veikali un bērnu spēļu laukumu. Daži prāmjiem ir arī kino, diskotēka, baseins un pat sporta zāle, ja jūs vēlaties, lai tonizēs pirms hitting pludmales savā galamērķī.

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Nador ostu iekārtām

Nador ports ir liels pasažieru termināli, kas ir savienots ar PIESTATNES ar plašu tīklu, uz celiņiem.

Nokļūšana Nador

Kā Nador atrodas tuvu Marokas valsts autoceļu tīklu, piekļuves nevar būt vieglāk. Nador ir ierobežota vilcienu satiksme ar pārējo Marokā. Nador ir saistīta ar autobusu lielākā daļa lielākajās pilsētās ietvaros Marokā.

Nador Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

La Route del Port, N25 Beni-Enzar, Morocco

Grandi Navi Veloci

La Route del Port, BP91 Beni-Enzar, Morocco

Naviera Armas

La Route del Port, Beni-Enzar, Morocco

Trasmediterranea

La Route del Port, N26 Beni-Enzar, Morocco