Naantali Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Naantali Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Naantali ar AFerry. Prāmji uz Naantali, Somijā, ir pieejami no Olandes un Zviedrijā. Jūs varat veikt prāmi uz Naantali no Kapellskär un Langnas.

Naantali Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Naantali darbojas Finnlines. Kad jūs meklēt prāmi uz Naantali, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Helsinkos un Turku, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Naantali prāmji ar Finnlines ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa apkalpošanu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Naantali būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Kapellskar - Naantali
(Finnlines)
129 €
  • Rezervēts: Ce, 12.11.2020.
  • Ceļojiet: Se, 19.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 3
  • Naantali Prāmji
  • Naantali Prāmji
  • Naantali Prāmji

Par Naantali

Naantali ir pilsēta Somijas dienvidrietumos, un ir viens no populārākajiem tūrisma galamērķiem valstī. Home uz Moomin World Theme Park un fantastiska vieta, lai noķert ziemeļblāzma, Naantali ir eklektisks maisījums objektiem.

Moomin World atrakciju parks ir fantastisks atrakciju maziem bērniem, pamatojoties uz Muminu grāmatām Tove Jansson. Parks ir izglītojoša piedzīvojumu un atrodas uz salas Kailo, tikai īsa laivas brauciena attālumā no Naantali. Parks ir atvērts tikai vasaras mēnešos, bet reizēm rīko īpašus pasākumus nekā ziemā. Naantali Spa Hotel ir lielākais spa Somijā. Kūrortā ietilpst restorāni, baseins un dažādas telpu, kas nodrošina veselības un skaistumkopšanas pakalpojumi.

Naantali ir labi novietots ķeršanai ieskatu par Aurora Borealis, vai Northern Lights, jo tie ir vairāk pazīstams. Šis iespaidīgais dabisko displejs nedrīkst palaist garām, ja Jums ir iespēja redzēt to.

Prāmji uz un no Naantali

Finnlines ir labi izveidota prāmju kompānija ar modernu flotes kuģu piedāvā visaugstākos standartus prāmju ceļošanu. Uz klāja jūs atradīsiet nepārspējamu komforta līmeni pilnu borta iekārtām.

Jūs atradīsiet pašapkalpošanās bufetes restorāns kalpo izcilas vācu un somu pārtiku, The Jūrnieka veikals pārdod kosmētiku, dārglietas, saldumi , suvenīri, dzērieni, alkoholiskie dzērieni un uzkodas. Ir arī borta trenažieru zāle un sauna sadaļa ar džakuzi gan vīriešiem, gan sievietēm.

Naantali ostas iekārtām

Naantali ir plaši pazīstams kā viens no labākajiem ostu Somijā un ir visas iespējas jūs sagaidāt no Skandināvijas prāmju ostas.

Nokļūšana Naantali

Braucot no Turku, jūs varat veikt Koulukatu/E8 un nogriezieties pa kreisi uz 185 (Naantali/Nåndendal), tad izeju pie 40/E18 (Neste/Kaanaa ). Turpiniet sekot E18 un jānogriežas pa labi uz Nesteentie/40. Turpiniet sekot 40 un, visbeidzot nogriezieties pa kreisi uz Satamatie. Ostas ir skaidri iezīmētas, kā jūs tuvāk tai.

Naantali Karte

Skatīt karti

Ostu adreses