Mykonos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Mykonos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Mykonos ar AFerry. Jūs varat izmantot Mykonos veikt prāmjus ap salu un arī uz Krētā, Grieķijā un Ziemeļu Egejas jūras salām. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Mykonos 10 prāmju ostas:

Ferries attālumā no Kiklādu bura no Mykonos uz Evdilos, Heraklionā, Karlovassi, Katapola, Pirejas un Rafina.

Mykonos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Mykonos darbina ar Blue Star Ferries, Cyclades Fast prāmji, Golden Star Ferries, Hellenic Seaways, Minoan Lines un jūras Jets. Jo 6 prāmju kompānijas darbojas un no Mykonos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Mykonos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Blue Star Ferries un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Mykonos ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Mykonos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Mykonos Prāmji
  • Mykonos Prāmji
  • Mykonos Prāmji

Par Mykonos

Mykonos ir ļoti kosmopolītiska sala, kas slavens pēdējo desmitgažu laikā, ko starptautiskajās bagātnieki apmeklētājiem, kas pavada savas brīvdienas uz salas. Mykonos ir lieliska vieta, lai redzētu, grieķu un starptautiskās slavenības. Daži cilvēki domā, ka kaut kas nav redzējuši, ko Grieķija ir piedāvāt, kamēr jūs apmeklējat Mykonos.

Mykonos ir lieliska nakts dzīvi ar daudziem diskotēkām un bāriem visā salā kopā ar kādu skaistu smilšainās pludmales. Kopumā visās Mykonos ir draudzīgs maz gleznaina pilsēta ar skaistām baltām mājām, šaurām akmens celiņiem un vējdzirnavām kopā ar daudziem interesantiem muzejiem un pilsētu centros.

Mykonos piedāvā arī dažādas virtuves, lai apmierinātu lielo pieplūdumu starptautisko tūristu kopā ar vietējiem grieķu delikateses, kā arī piedāvā virkni skaistu izmitināšanas iespējas un kūrortiem.

Prāmji uz un no Mykonos

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Aegean Speed Lines ' mūsdienīga gaisa kondicionieri flote ātrgaitas kuģu piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Jūs varat izvēlēties vai nu biznesa vai ekonomiskās klases sēdvietu un to kuģi ir aprīkoti ar kafijas un uzkodu bāros, veikalos un interneta pieslēgums.

Agoudimos Lines , jūs atradīsiet veikalus, iekštelpu un āra bāri, disko, kazino, Wi-Fi interneta pieslēgumu un īpašu bērnu spēļu laukumu. Siltajos mēnešos jūs varētu apsvērt ņemot krituma prāmja baseinā uz klāja! You svētki patiešām sāksies, kad jūs soli uz klāja.

Hellenic Seaways flote šobrīd sastāv no 34 kuģiem. 15 parastie prāmji un 19 ātrgaitas kuģiem. Kā arī virkni kajītes, prāmji piedāvā jaunākās funkcijas, piemēram, restorāniem, veikaliem un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos. Šie modernie kuģi parasti arī var pārvadāt transportlīdzekļus un veikt starp aptuveni 1300 un 1900 pasažierus.

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi , jūs atradīsiet, a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un naktsklubu. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Golden Star Prāmji darbojas viens kuģis, uz Superferry II . Kuģis ir pilnībā aprīkots ar WiFi un satelīta televīziju visā kuģa. Uz klāja jūs atradīsiet beznodokļu veikali, kafejnīca, mājas kino un masāžas krēsli. Kuģis var uzņemt līdz pat 1,630 pasažieriem, 250 automašīnas un tas ir ratiņkrēslā.

Mykonos ostas

Mykonos prāmju osta atrodas uz ļoti populārs Grieķijas salas Mykonos, kas ir daļa no Kiklādu grupas salām. Mykonos platība ir aptuveni 41 kvadrātjūdzes. Jūs varat saņemt regulārus prāmju no Mykonos citām Kiklādu salām un uz Pireaus uz kontinentālo Grieķiju. Visi prāmji no Mykonos var rezervēt, izmantojot AFerry

Mykonos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Agoudimos

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Blue Star Ferries

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Blue Star Ferries

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Cyclades Fast Ferries

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Golden Star Ferries

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Hellenic Seaways

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Sea Jets

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades. NOTE: Ferries: "Sea Jet 2" & "Super Jet" Only: Old Port, Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece