Mans Ferry Link prāmji

Mans Ferry Link
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka MyFerryLink ir pārtraucis darbību, tas ir pāri kanāla pakalpojumu starp Dover un Kalē kopš pusnakts 1. 2015. jūs varat salīdzināt prāmjiem, mūsu Dover uz Calais prāmju Sākumlapa/

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Visiem pasažieriem reģistrācija tiek slēgta 1 stundu pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Mans Ferry Link Maršruti

   Borta MyFerryLink prāmjiem

   Pārtikas un dzērienu

   MyFerryLink ir Francijas uzņēmums, tāpēc jums nebūs pārsteigts, ka pārtikas kvalitāti uz kuģa ir fantastiska. Le Relais ir neformāla pašapkalpošanās restorāns visai ģimenei. Jūs atradīsiet plašu izvēli ar kaut ko, lai atbilstu ikviena gaumei, vai tas ir vakariņas, pusdienas vai pilnīga brokastis noteikt jums pakaļ dienai.

   Ja jūs iedomātā ātri karstu vai aukstu dzērienu vai uzkodas Le Pub ir lieliska vieta. Jūs atradīsiet visu gaisotni lielā britu ģimenes krodziņā, kā jūs ātrums pāri kanālam.

   Iepirkšanās uz kuģa

   Ja jums ir nepieciešams uzņemt pēdējā brīdī uz kuģa vai iedomātā apstrādājot sevi, dodies uz La Boutique . Jūs atradīsiet lielisku cenas vīniem un stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem, smaržas, konfektes un šokolādes, rotaļlietas un suvenīri. Jūs varat maksāt ar karti vai skaidrā naudā nu sterliņu mārciņu vai eiro.

   Aprīkojums bērniem

   Plānošana ceļot ar bērniem? MyFerryLink piedāvā dažas no labākajiem iekārtu jaunieši uz savstarpējās kanālu maršrutā. Par ļoti mazajiem, jūs atradīsiet īpašas ikru vietas uz kuģa ar ērtu bērnu mainīgajā.

   Vecākiem bērniem, garas auto diskus var būt garlaicīgi. Uz Playzone piedāvā lielisku pretindi. Tas ir lieliski iekārtota drošs rotaļu laukums ar karikatūras, spēles un bērniem draudzīgu mēbeles. Līdz brīdim, kad jūs ieradīsieties pie ostā, jūsu bērni ir pārliecināti, tiktu atvieglota.

   Par MyFerryLink kuģiem

   MyFerryLink flote sastāv no diviem state-of-the-art pasažieru kuģus ar satriecošu mūsdienu interjera dizainu: uz Rodēna un Berlioz . Abi šie kuģi ir vismodernākās drošības un navigācijas sistēmas.

   Vai jūs ceļojat uz Rodēna vai Berlioz jūs atradīsiet savu kuģi piedāvā patiesi pilnu iekārtu un bet jābrīdina - sēdekļus ir tik ērti un logi tik liels, ka jūs varētu vienkārši būt kārdinājums sēdēt, atslābināties un skatīties pasaule iet ar ārpus sava loga.


   Neatkarīgi kuģis jūs izmantojat savā Dover uz Calais vai Calais uz Dover šķērsošanu ar MyFerryLink, jūsu ceļojums ir pārliecināts, lai būtu prieks no sākuma līdz beigām.

   Pet Rezervēšana Informācija

   Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja MyFerryLink prāmis ar AFerry. No tikai £ 25 pet, jūs varat veikt līdz 5 suņiem vai kaķiem vienam transportlīdzeklim. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Visi dzīvnieki ir palikt transportlīdzeklī uz brauciena ilgumu. Taču suņi-pavadoņi un palīdzības suņi atļauts Pasažieru zonā kuģa.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju ar MyFerryLinke, jums būs nepieciešams pet pase, mikročips un ir vakcinēti pret trakumsērgu. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku, skatiet mūsu pet ceļvedi .