Muck Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Muck Isle ir mazākais no Mazo salām, jo iekšējās Hebrides. Sala pasākumi 2.5 jūdzes plata un 1,6 jūdzes garš. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Muck un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

  • Muck Prāmji
  • Muck Prāmji
  • Muck Prāmji

Prāmji uz un no Muck

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Muck. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Muck ostu iekārtām

Tikai 5 minūšu gājiena attālumā no mola jūs atradīsiet tējnīca pasniedz karstos un aukstos dzērienus un uzkodas, un ir arī tualetes telpas.


Darba piemēslot osta

Ar auto
Ir viens galvenais ceļš uz Isle of Muck padarīt ostas ir ļoti viegli sasniegt ar auto.

ar prāmi
vieglākais veids, kā sasniegt Muck, ir ar prāmi no Mallaig. Jūs varat pasūtīt biļetes šeit ar AFerry.


Par Muck

Isle of Muck jūs atradīsiet balto smilšu pludmales un relaksējošu atmosfēru. Ainava ir elpu, un tur ir tik daudz dabas, lai izpētītu - Isle of Muck ir viens no labākajiem pastaigu galamērķiem Skotijas salās.

Rezervējiet prāmi piemēslot no Mallaig vienkārši un droši ar AFerry.

piemēslot Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Isle of Muck, PH41 2RP, Scotland