Motobu Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Motobu Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Motobu ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Motobu uz Kagoshima.

Motobu Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Motobu darbina ar Marix Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Motobu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Motobu prāmji ar Marix Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Motobu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Motobu Prāmji
  • Motobu Prāmji
  • Motobu Prāmji

Par Motobu

Motobu atrodas ziemeļu daļā Okinava. Pilsētā ir arī aizņem divas salas: Minnajima un Sesokojima. Slavenais Okinawa Churaumi Aquarium sastāv no četriem stāviem, ar milzīgām cisternām, kas satur plašu sugu.

Motobu ieskauj citām salām ar Okinavas prefektūrā, Japānā padarot to perfektu rumbas apmeklēt vietas, piemēram, Kagoshima, Kametoku, Naha, Naze, Wadomari un Yoron ar prāmi. Par Motobu pilsēta atrodas uz ziemeļu daļā salas Okinawa. Vietas, lai redzētu, pavadot laiku Motobu ietver Omoro Botāniskais dārzs un Tropical/subtropu dendrārijs. Ja sauļošanās ir jūsu lieta Minnajima Beach ir vērts apmeklēt par neiboroughing salu Minnajima in Motobu.

Prāmji uz un no Motobu

A''Line prāmji nodrošina modernas ērtības ar interjera dizainu iedvesmojuši japāņu un skandināvu kultūru. Uz klāja jūs atradīsiet dušas telpas, restorāni un veikali.

Marix Line prāmji ir divi standarta un ikdienas prāmjus piedāvā iekārtas, kas jums ir nepieciešams, lai būtu relaksējoša ceļojums tostarp ērtas kajītes .

Motobu ostas

Motobu aizņem divas salas:. Minnajima un Sesokojima, un tas ir mājvieta slaveno Okinawa Churaumi Aquarium

Nokļūšana Motobu ostu

osta atrodas 905-0225 Uzaki Motobu 5232, Motobu Cho, Kunigami gun, Okinawa Ken.

pēc automašīnu prāmju termināls ir apmēram 20 minūtes no Nago pilsētas.

Motobu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

A Line Ferry

Sakimotobu 5232, Motobucho, Kunigamigun, Okinawa , 905-0225, Japan

Marix Line

905-0225 Uzaki Motobu 5232, Motobu cho, Kunigami gun, Okinawa ken, Japan