Morro Jable Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Morro Jable Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Morro Jable ar AFerry. Jūs varat izmantot Morro Jable veikt prāmjus ap Kanāriju salām, kā arī uz Tenerifi. Vietējie pakalpojumi Kanāriju salās ir pieejami no Morro Jable uz Las Palmas de Gran Canaria, bet prāmji attālumā no Kanāriju salām bura Santa Cruz de Tenerife.

Morro Jable prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Morro Jable darbina ar Fred Olsen un Naviera Armas. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Morro Jable, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Morro Jable, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Puerto del Rosario, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Morro Jable prāmji ar Fred Olsen un Naviera Armas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana Morro Jable būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Morro Jable Prāmji
  • Morro Jable Prāmji
  • Morro Jable Prāmji

Par Morro Jable

Morro Jable ir neliela pilsēta Jandia reģionā Fuerteventura, Kanāriju salās. Morro Jable prāmju osta atrodas netālu no pilsētas centra, un piedāvā prāmju satiksmi no Fuerteventura Gran Canaria un Tenerifē.

Morro Jable atrodas Jandia reģionā Kanāriju salas Fuerteventura. Morro Jable atrodas uz dienvidiem no salas, un saites Fuerteventura ar prāmi ar Las Palmas de Gran Canaria un Santa Cruz de Tenerife.

Morro Jable ir populārs tūrisma kūrorts, un lepojas jūdzes no zelta pludmales un skaidri zilo jūru. Morro Jable ir labi aprīkota ar vietējiem pakalpojumiem un ērtības, un ir daudzi veikali, bāri un restorāni, lai kalpotu daudzus tūristus, kas apmeklē pilsētu katru gadu.

prom no tūristu centra, jūs var klejot Morro Jable vecpilsētu, kur jūs varat apmeklēt dīvaini zvejas ostu un promenādi. Morro Jable ir mājvieta daži no garākajām un skaistākajām pludmalēm Kanāriju salās un piedāvā ūdens sporta, piemēram, ūdensslēpošanu un vindsērfingu.

Morro Jable piedāvā daudz ko redzēt un darīt, ieskaitot Aloe Vera centrs, kas veltīta vienam no Fuerteventura galvenajiem kultūraugiem. Tuvu Morro Jable ir arī populārs golfa laukums, un Morro Jable pati piedāvā izvēli bāriem un restorāniem nakts izklaides.

Prāmji uz un no Morro Jable

Fred Olsen Express prāmji piedāvā top pakalpojumu līmeni un komfortu uz klāja visus savus prāmjiem. Viņu flote sastāv tikai no jaunākās paaudzes ātri prāmjiem. Viņu ātrākie prāmji var sasniegt līdz pat 38 mezgliem (43 jūdzes stundā). Tomēr jaunākās stabilizēšanu tehnoloģija nodrošinās jums vienmērīgu braucienu katru reizi.

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Morro Jable ostas

Morro Jable atrodas dienvidu visvairāk galu Kanāriju salu Fuerteventura. Ostas ir mājvieta zvejniekiem, kā arī tūrisma objektiem, piemēram, katamarānu braucieni un prāmji uz Gran Canaria. Prāmji uz un no Morro Jable var ērti rezervēt, izmantojot AFerry.

Morro Jable ostu iekārtām

Morro Jable prāmju osta piedāvā pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem. Tā atrodas tuvu pilsētas centram, ļauj pasažieriem viegli piekļūt pilsētas ir ērtības.

Nokļūšana Morro Jable ostu

Ar auto
Morro Jable ostā var viegli nokļūt no jebkuras vietas uz salas. No Morro Jable lidosta Morro Jable osta ir tikai saskaņā ar vienu stundu brauciena attālumā uz dienvidiem no lidostas.

Ja nāk no vienas no galvenajām pilsētām gar austrumu krastu uz salas un ir nomas auto, jūs varat veikt FV-1 un/vai FV-2 visu ceļu gar krastu Morro Jable.

Ar autobusu
varat noķert Route 10 autobusu, kas kursē starp lidostu, Puerto del Rosario (salas galvaspilsēta) un Morro Jable. Jābrīdina, autobusu nav ļoti bieži, pārbaudiet Autobusa kursēšanas grafiks iepriekš.

Morro Jable Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Naviera Armas

Edificio Area de Puertos Puerto de Morro Jable, s/n, 35625 - Morrojable, Canary Islands (Fuerteventura)