Montevideo Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Montevideo ar AFerry. Prāmji uz Montevideo, Urugvajā, ir pieejami no Argentīnas. Jūs varat veikt prāmi uz Montevideo no Buenos Aires.

Montevideo Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Montevideo ir vada Colonia Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Montevideo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Montevideo prāmji ar Colonia Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Montevideo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Montevideo Prāmji
  • Montevideo Prāmji
  • Montevideo Prāmji

Par Montevideo

Montevideo ir galvaspilsēta Urugvaju atrodas Montevideo Bay, dinamiskas vieta ar bagātu kultūras dzīvi. Downtown Montevideo vitrīnas art deco un neoklasicisma ēkas, bet dienvidaustrumos var atrast iepirkšanās centri un modernās augstceltnes no pludmales kopienu, piemēram, Punta Carretas un Pocitos. Mūzika, teātris un māksla ir plaukstoša šeit -. No elegants vecākiem teātriem un mājīgs maz tango bāriem līdz mūsdienu pludmales diskotēkām

Montevideo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Colonia Express

Terminal de Tres Cruces, Av. Italia y Blvd. Artigas, Local 31A, , Uruguay