Melnkalne Lines Prāmji

Melnkalne Lines
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Melnkalne Lines prāmi uz Melnkalni un Itāliju. Melnkalne Lines piedāvā saikni starp Melnkalni un Itāliju ar savu moderno un labi aprīkoti prāmju - uz Sveti Stefan un Sveti Stefan II . AFerry vienmēr lētas cenas Melnkalnē prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Melnkalne Lines prāmjus bar un Bari. Skatīt zemāk jaunāko Melnkalne Lines cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Melnkalne Lines grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Piesakieties reģistrācijai ne vēlāk kā 2 stundas pirms plānotā izbraukšanas laika. Pasažieri, kuri neievēro šo nosacījumu, zaudē tiesības uz iekāpšanu, vietu kajītē vai transportlīdzekļa pārvadāšanu bez tiesībām saņemt atmaksu. Pasažieriem jāuzkāpj uz kuģa ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Melnkalne Lines Maršruti

   Melnkalne Lines grafiks no sezonas

   • Bari uz Bar Ferries
    Kad viņi burāt? Martā un aprīlī

   On Board Melnkalne Lines prāmjiem

   Divi kuģi, uz Sveti Stefan un Sveti Stefan II veido pašreizējo Melnkalne floti. Abi Melnkalne Lines kuģiem ir pilnībā aprīkoti kuģi, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu uz klāja, tostarp kvalitātes kajītes un aviosabiedrībai stila sēdekļi, plašas atpūtas un restorāniem, kas piedāvā vietējās delikateses un starptautiskās virtuves ēdienus, vai jūs iedomātā pilnu maltīti vai vienkārši uzkodas.


   Vai jūs bura uz Melnkalnes Lines Bar Bari prāmju maršrutā vai Melnkalnes Lines Bar Ancona līniju, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu ar šo labi zināms uzņēmums.

   Video

   Melnkalne Lines YouTube Video