Mokpho Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat pasūtīt prāmjus no Mokpo uz Jeju ar AFerry. Mokpo prāmja maršruts ir noderīgs savienojums starp kontinentālo Dienvidkorejā un Jeju salu. Skatīt zemāk jaunākajām grafikiem un izmantot rezervācijas formu pa kreisi, lai rezervēt Mokpho prāmis ar AFerry.

Īpašie piedāvājumi

  • Mokpho Prāmji
  • Mokpho Prāmji
  • Mokpho Prāmji

Prāmji uz un no Mokpo

Ceļošana Seaworld Express , jūs atradīsiet dažādas iespējas jūsu izklaidei un atpūtai. Mēģiniet borta spēļistaba vai dziedāšanas telpa izklaidei. Ja jūs vēlaties, lai uzpildītu degvielu, jums patiks kāda no borta bāriem un restorāniem.


Tātad, rezervēt Mokpho prāmi vienkārši un droši ar AFerry!

Par Mokpo

Ja jums ir interese redzēt visu, kas Mokpo ir piedāvāt, pilsētas ekskursija ir par jums. Ekskursija aizved jūs pa visu pilsētu, apstājoties pie populāriem apskates objektiem un vietām, lai jūs varētu izpētīt apkārtni ar kājām.

Populāras atrakcijas Nacionālo Jūras muzejs, Dabas vēstures muzejs, keramikas Livingware muzejs un Kultūras mākslas centrs.

Mokpo ostas

Mokpo atrodas dienvidrietumu piekrastes reģionā Dienvidkorejā. Mokpo var būt mazs, bet tas ir svarīgs tirdzniecības osta, kas savieno pussalu uz salu Jeju. Prāmji no Mokpo var rezervēt viegli cauri AFerry.

Nokļūšana Mokpo ostu

No Mokpo lidostas ir autobuss, kas kursē uz Mokpo dzelzceļa stacijas. Autobusi un taksometri palaist no dzelzceļa stacijas uz prāmju ostas, kas aizņem apmēram 5 minūtes, vai arī varat veikt 20 minūšu gājiena attālumā.

No Mokpo autoostas, ņem autobusu Nr.1. Tas aizņems apmēram pusstundu, lai sasniegtu prāmju ostas.


Pārbaude

Tā kā maršruti no Mokpo ir mājas, reģistrēšanās process ir pavisam vienkāršs. Pēdu pasažieri tiek aicināti ierasties pie pasažieru termināla vismaz 30 minūtes pirms izlidošanas. Pasažieriem ar transportlīdzekļiem tiek aicināti ierasties atbilstošā izlidošanas vārtiem vismaz 2-3 stundas pirms izlidošanas uz biļešu izsniegšanu un iekāpšanas.


Mokpo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SeaWorld Express Ferries

10-6 Haeandong 1(il)-ga, Mokpo-si, Jeollanam-do, South Korea