Moby Lines Prāmji

Moby Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Moby Lines prāmi uz Itāliju un salām Korsiku, Sardīniju un Elbas. Moby Lines lepojas 130 gadu tradīcijas un jūras transporta pieredzi un to prāmji piedāvāt visaugstākā līmeņa komfortu un servisu. AFerry vienmēr lētas cenas Moby Lines prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Moby Lines prāmjus Piombino, Civitavecchia, Bastia, Olbia, Porto Ferraio un vēl daudz vairāk! Visiem Moby Lines maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 90 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
6
Īsākais šķērsojums:
Bonifacio - Santa Teresa di Gallura
30 min
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Moby Lines Maršruti

  Uz kuģa Moby Lines prāmji

  Moby Lines prāmji, ir plašas iespējas uz kuģa. Visi Moby Lines prāmji ir bērnu rotaļu laukumi, spēļu istabas un restorāni, kas piedāvā dažādus gardus reģionālās un starptautiskās virtuves .. Lielisks klāsts kajītes un sēdvietu iespējas ir pieejamas arī jūsu komfortam.

  valdes dažas Moby Lines prāmjus, jūs atradīsiet arī papildu iespējas, piemēram, peldbaseinu, a la carte restorānā, picērijā un bāriem.


  Par Moby Lines Ferries

  Moby Lines darbojas plašu floti, kas ietver parasto prāmjiem, izpriecceļojuma prāmjus un ātri kruīza prāmjiem. Kopš 1994. gada, ik Moby Lines prāmis ir atzīta ar drošības pārvaldības sistēmas , kas apliecina, drošību, kvalitāti un cieņu pret vidi.


  Vai jūs izmantojat Moby Lines PIOMBO Portoferraio prāmju satiksmi, Moby Lines Bastia Genoa prāmju vai Moby Lines Olbia Civitavecchia prāmju maršrutu, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu ar Moby Lines prāmjiem.

  Pet Rezervēšana Informācija

  pet rezervācijas informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni-pavadoni Moby Lines prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Mājdzīvnieki uz Moby Lines ir tikai transportlīdzekļu klājiem un ārējās jomas prāmja. Tie nav atļauts iekšpusē. Suņiem ir jābūt pie pavadas un uzpurni visu laiku.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .