Minorca Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Minorca vai Menorka, ir viens no populārākajiem Spānijas Baleāru salām un ir labi pazīstams tūrisma galamērķis. Ir divi galvenie ostām Minorca. Ciutadella atrodas ziemeļrietumos no salas, un Mahon atrodas dienvidaustrumos no salas. Jūs varat pasūtīt prāmjus ar Acciona Transmediterranea un Balearia uz kontinentālo Spāniju, Maljorkā un starp šīm ostām uz salas pati.

  • Minorca Prāmji
  • Minorca Prāmji
  • Minorca Prāmji

Prāmji uz un no Minorca

Balearia ir moderna, iespaidīgs flote prāmjiem un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Tātad, rezervēt prāmi uz un no Minorca vienkārši un droši ar AFerry.

Par Minorca

Minorca ir viena no Spānijas satriecošu Baleāru salās. Tomēr Minorca tradicionāli vairāk, kas atpakaļ un nedaudz mazāk tūristu nekā Ibiza vai vai Mallorca. Šeit jūs atradīsiet skaidrs ūdens līči ieskauj zaļi priedes un pludmales

Minorca -. Arī uzrakstīti Menorka - uzņemas savu nosaukumu no latīņu vārda `nepilngadīgais", jo tas ir mazāks nekā kaimiņu salas Maljorka . Salas ziemeļu ir ideāli piemērots pārgājieniem un atrast slēptās pludmales, bet dienvidos ir lielāks pludmales un tūristu kūrortiem. Tomēr Minorca ir ne tikai pludmales un dabas mīļotājiem. Mahon un Ciudadela piedāvā daudzas restuarants, bārus un pat klubi.

Minorca Karte

Skatīt karti

Ostu adreses