Minoan Lines

Minoan Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Minoan Lines prāmi uz Itāliju un Grieķiju, tostarp Grieķijas salām Krētas un Korfu. Minoan Lines "Modernie gaisa conditoned prāmji piedāvā pilnu uz kuģa iekārtu un AFerry vienmēr lētas cenas Minoan Lines prāmji un jaunākās īpašos piedāvājumus.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Minoan Lines prāmjus Ancona, Trieste, Igoumenitsa, Patras, Korfu, Venēcija, Heraklionu, Pirejas un daudz ko citu. Visiem Minoan Lines maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Minoan Lines grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Maršruti:
4
Īsākais šķērsojums:
Ancona - Igoumenitsa
15 h
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Minoan Lines Maršruti

    Uz kuģa Minoan Lines prāmji

    Minoan Lines darbojas moderna, labi aprīkota flote prāmju, kas piedāvā pasažieriem plašas iespējas. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu un pašapkalpošanās restorāni, interneta piekļuves numurus un veikali. Dažos kuģiem jūs varat atrast vasaras laiks peldbaseins, bārs, diskotēka un pat zāle. Protams, visi viņu prāmji piedāvā plašu atpūtas un kabīnes, un viņi pat nodrošināt apkalpošana, ja nepieciešams,


    Minoan Lines kempings pansijas pakalpojumu

    tagad varat arī pasūtīt kempings kuģa. Šis pakalpojums nozīmē, ka jūs varat palikt jūsu mehānisko mājās vai treilerī brauciena ar bezmaksas elektrību un tualetes un dušas telpas laikā. Viss par to pašu cenu, ka jūs parasti maksāt par sevi un savu motoru mājās vai treilerī. Kempings uz klāja ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu un baudīt ērtības mājās uz klāja ar prāmi. Tā ir pieejama visiem Minoan Lines maršrutos, izņemot Venēcija - Patras.


    Vai jūs izmantojat Minoan Lines Ancona Igoumenitsa maršrutu, Minoan Lines Venēcija Korfu prāmi, Minoan Lines Herakliona Piraeus līnija vai jebkurš cits ceļš ar šo slaveno grieķu kuģniecības kompānijas esat saistoši ir patīkamu un relaksējošu braucienu. Tātad, ko jūs gaida? Rezervēt tagad!