Milos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Milos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Milos ar AFerry. Jūs varat izmantot Milos veikt prāmjus ap salu un arī uz Krētas un Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Milos 9 prāmju ostas:

Prāmji prom no Kiklādu buru no Milos uz Heraklionu, Katapola un Piraeus.

Milos Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Milos darbina ar Aegean Speed Lines, Aegeon Pelagos, Hellenic Seaways, Minoan Lines, jūras Jets un Zante Ferries. Jo 6 prāmju kompānijas darbojas un no Milos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Milos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Prāmji ar Egejas Speed Lines un citiem uzņēmumiem, kas darbojas uz un no Milos ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Milos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Milos Prāmji
  • Milos Prāmji
  • Milos Prāmji

Par Milos

Daži no interesantām vietām Milos ir Milos alas, katakombas Milos, mineraloģijas muzejs, sēra raktuvēs, seno Milos teātra un venēciešu pili.

Milos vispār ir ļoti notiek vieta ar daudziem restorāniem, krodziņi, bāri un diskotēkas visā salā, kas piedāvā dažas no finest pārtikas un grieķu un gardumi kopā ar dažādiem veikaliem, kurā jūs varat atrast visas lietas jūs var būt nepieciešams, lai jūsu brīvdienas.

Milos ir pazīstama visā pasaulē slaveno statuju Venēras atrodams šeit un šobrīd stāv Luvras muzejā Parīzē. Milos ir pazīstama kā "salas krāsās", jo tās krāsains ainavas sarkano, brūno un balto akmeņainu veidojumi apvienojumā ar skaistu zilu jūru un krāsains savvaļas floru.

Milos ir joma, par izcilu dabas skaistumu ar dažiem fantastisks zelta smilšu pludmalēm un burvīgs maz ciematos. Milos galvenokārt akmeņaina ainava, jo tā vulkānisko izcelsmi, bet piedāvā daudz lietas redzēt un darīt.

Prāmji uz un no Milos

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Aegean Speed Lines ' mūsdienīga gaisa kondicionieri flote ātrgaitas kuģu piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Jūs varat izvēlēties vai nu biznesa vai ekonomiskās klases sēdvietu un to kuģi ir aprīkoti ar kafijas un uzkodu bāros, veikalos un interneta pieslēgums.

klāja LANE līnijas prāmja Jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu. Papildus ērtām sēdvietām un kabīnes jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restorāni, bāri, kafejnīca, diskotēka, televīzija un video iekārtas un veikalu.

Zante Ferries darbojas trīs parastie prāmjus, viss pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Milos ostas

Milos prāmju osta atrodas ostas pilsētā Adamas par rietumu no Cyclades Islands Milos, Egejas jūrā. Milos ir dabiski aizsargāts līci, jo tās unikālo zirgu kurpju formas, un platība ir 151 kvadrātkilometri. No Milos, jūs varat saņemt prāmji no citām Kiklādu salām un kontinentālo Grieķiju, no kuriem visi var rezervēt tiešsaistē droši caur AFerry.

Milos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegeon Pelagos

Eparchiaki Odos Adamanta-Zefirion, 84801, Greece

Aegean Speed Lines

Eparchiaki Odos Adamanta-Zefirion, 84801, Greece

Hellenic Seaways

Eparchiaki Odos Adamanta-Zefirion, 84801, Greece

Sea Jets

Eparchiaki Odos Adamanta-Zefirion, 84801, Greece

Zante Ferries

Eparchiaki Odos Adamanta-Zefirion, 84801, Greece