Milazzo Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Milaco ar AFerry. Prāmji uz Milaco, Sicīlijā, ir pieejami no Eolu salām. Jūs varat veikt prāmi uz Milaco no Lipari, Panarea, Salina, Stromboli un Vulcano.

Milazzo Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Milaco darbina ar Liberty Lines. Kad jūs meklēt prāmi uz Milaco, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Milazzo prāmji ar Liberty līnijām ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Milaco būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Milazzo Prāmji
  • Milazzo Prāmji
  • Milazzo Prāmji

Par Milaco

Milazzo atrodas uz ziemeļu krastu Sicīlija, tikai 20km no Messina. Milazzo ir tradicionāla ostas pilsēta ar vairums tūristu dodaties Eolu salām, vai nāk no tiem, lai izpētītu Sicīliju. Tomēr Milazzo tomēr ir dažas skaistas apskates vietas Vecrīgā, ieskaitot pili, kas piedāvā iespaidīgu skatu. Ieeja pilī ir bez maksas.

Prāmji uz un no Milaco

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bārs apkalpo atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Milazzo ostas iekārtām

Ir daudzi veikali, restorāni un viesnīcas jūras krastā, jo osta ir galvenā pilsētas Milaco.

Nokļūšana Milaco

Dzelzceļa stacija atrodas 3km uz dienvidiem no pilsētas centra un autobusu pakalpojumi ir pieejami no ostas. No dzelzceļa stacijas, Milazzo ir saistīts ar Mesīna, Palermo un Cefalu.

Autobusu pakalpojumi ir pieejami un no Messina.

Milazzo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses