Methana Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Methana ir pilsēta uz Peloponēsas pussalā. Pilsētā un tās apkārtnē ir visas īpašības tipisku Grieķijas salas, bet platība ir faktiski saistīts ar cietzemi ar šaura zemes strēle. Tuvums Atēnās padara šo ideāls vietas, ja jūs nevēlaties ceļot pārāk tālu. Zemāk jūs varat atrast visu Methana prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Methana Prāmji
  • Methana Prāmji
  • Methana Prāmji

Prāmji uz un no Methana

Hellenic Seaways ir viens no pazīstamākajiem prāmju uzņēmumi Grieķija. Papildus parastajiem prāmjiem, uzņēmums arī vada katamarānu tipa kuģiem un ātri prāmjiem, kas dažkārt var būt līdz 50% ātrāk nekā citiem uzņēmumiem, ar parastajiem prāmjiem. Tas nozīmē, ka jūs varat salu hop, un ir vēl vairāk laika, lai baudīt savu galamērķi. Viņu prāmjiem ir moderni un sniedz pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Saronika Prāmji vada flotes četru kuģu ; uz Phivos , Archaeos , Apollon Hellas un Poseidon Hellas . Katrs kuģis ir aprīkots ar ērtiem krēsliem, bāri apkalpo karstos un aukstos dzērienus un uzkodas, un daudz ir atklāts klājs piedzīvot lielisku skatu uz Grieķijas salām un skaisto okeānu.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Methana, esat pārliecināts, lai būtu liels ceļojums ar šo grieķu prāmju kompānija.

Par Methana

Methana ir gleznaina pilsēta atrodas uz vulkāna pussalas, uz austrumu krastu Peloponēsas Grieķijā. Slaveni rakstnieki, tostarp romiešu dzejnieks Ovid, ziņoja pēdējā vulkāna izvirduma Methana, jo 230 BC, ko varētu skaidri redzēt no Atēnām, 100 jūdžu attālumā. No Methana tas ir viegli veikt prāmi uz Poros. Methana penisula ir ir liels fotogrāfiem un dabas mīļotājiem, un ir ideāla vieta pastaigām, pārgājieniem un kalnu riteņbraukšanai, kā arī peldēšana un snorkelēšana.

Methana Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Methana Port, Methana, Peloponnese, Greece