Melilla Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Melilla Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Meliljā ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Spānijā ir pieejami no Meliļas Almeria, Malagu un Motril.

Melilla Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Meliļu darbina ar Balearia, Naviera Armas un Transmediterranea. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Meliļu, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Melilju, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Hočeima, Nador un Tanger Med, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Melilla prāmji ar Balearia, Naviera Armas un Transmediterranea ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Meliljā būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Melilla Prāmji
  • Melilla Prāmji
  • Melilla Prāmji

Par Meliljā

Melilla, Vidusjūras piekrastē Marokas, kas sākotnēji bija feniķiešu apmetne, un ir visā vēsturē redzējis romiešu, bizantiešu, arābu, Vandal un Kartāgas noteikums. Melilla iekaroja Spānijas 1492. un kopš tā laika ir bijis zem Spānijas administrācijā; tas ir atspoguļots pilsētas parasti Andalūzijas raksturu. Par Meliljā osta ir kļuvusi par svarīgu ostas tirdzniecībai un transportēšanai starp Ziemeļāfriku un Spāniju.

nocietināta Melilla Vecpilsēta, Meliļa la Vieja, ieskauj aizsardzības sienas, un ir maz mainījusies kopš 16. gadsimta. Daži citi interesanti apskates objekti Meliļā ietver Plaza de España laukumu, kuru ieskauj nozīmīgu vietējo ēku, un Zoruah sinagoga. Melilla ir arī dažādus muzejus apmeklēt, tostarp muzeja Arheoloģijas un vēstures un Militārās vēstures muzejs. Melilla ir aptuveni 14 kilometrus uz ziemeļiem no Nador; Nador ir pieejama no Meliljā ar vilcienu.

Prāmji uz un no Meliļu

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Melilla ostas

Melilla osta atrodas centrā pilsētas un tiek ignorēti stiprinātā Meliļas vecpilsētu. Osta ir īsa gājiena attālumā no Plaza de España un pilsētas daudziem objektiem un ērtības. Ostas saista Melilla ar Spānijas ostām Malaga un Almeria, ar biežiem prāmju pakalpojumiem Transmediterranea sniedz. Jūs varat pasūtīt visus prāmjus no Meliljā tiešsaistē ar AFerry.

Melilla ostu iekārtām

Melilla Port ir plašas iespējas un pakalpojumus, tostarp informācijas galda un plaša autostāvvieta.

Getting Meliļu

Melilla Prāmju osta atrodas uz Calle de mulle Villanueva, un tā ir pieejama no N15 ceļam no Nador uz dienvidiem, un no ML300 no Idoudouhane uz Rietumiem. Melilla Ferry Port ir pieejama no ML101 un ML105 ceļu robežās Meliļa pilsēta, un ir tuvu Plaza de España.

Melilla Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Edificio Estacion Maritima de Melilla, 52001, Melilla Ribera, Spain

Grandi Navi Veloci

Edificio Estacion Maritima de Melilla, 52001, Melilla Ribera, Spain

Naviera Armas

General Marina, 1, C.P. 52001, Morocco

Trasmediterranea

General Marina, 1, C.P. 52001, Marocco