Melburnas Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Melburnu ar AFerry. Prāmji uz Melburnu, Austrālijā, ir pieejami no Tasmānijā. Jūs varat veikt prāmi uz Melburnu no Devonport.

Melburna Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Melburnas darbina ar Garu Tasmānijā. Kad jūs meklēt prāmi uz Melburnu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Melburna prāmji ar Spirit Tasmānijas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Melburnu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Melburnas Prāmji
  • Melburnas Prāmji
  • Melburnas Prāmji

Par Melburnā

Melburna ir Austrālijas otra lielākā pilsēta. Kā kultūras galvaspilsētas, Melburna ir mājvieta Viktorijas laikmeta arhitektūru, plašas iepirkšanās iespējas, muzejiem, galerijām, teātriem, un lieliem atklātiem dārzi. Melburna arī spēlē uzņēmējas uz daudziem galvenajiem sporta notikumiem.

Melburna ir piekrastes galvaspilsēta dienvidaustrumu Austrālijas stāvoklī Victoria. No Melburnas pilsētas strauji paplašināja zelta skriešanās 1850 laikā, un daudzi no pilsētas slavenākajām ēkām, no parlamenta ēka uz Melburnas kriketa laukums tika būvēti šajā periodā. Šodien, Melburna ir iespaidīga moderna pilsēta, taču jūs joprojām varat baudīt garšu Viktorijas laikmeta ar pastaiga caur Lanes un Arcades. Nav apmeklējums Melburnā ir pilnīga bez došanās Lielo Ocean Road, mājās, uz reģiona slavenākajiem dabas orientieri, dramatisko Divpadsmit apustuļu.

Prāmji uz un no Melburnas

Spirit Tasmanijas ir visu uzņēmējas iekārtu un apmešanās iespējas, lai padarītu savu ceļojumu pēc iespējas patīkamāku. Jūs atradīsiet arī izvēlēties restorānu un bāru, lai uzpildītu degvielu savam galamērķim.

rezervēt prāmi uz Melburnu no Devonport vienkārši un droši ar AFerry.

Melburnas osta

Melburna ir dienvidos Austrālijas stāvoklī Victoria. Tas ir galvenais piekļuves punkts, lai cilvēki, kas nonāk Austrālijā no Tasmānijā. Jūs varat pasūtīt prāmju biļetes uz un no Melburnas ostas tepat AFerry.

Melburna sala ostu iekārtām

Reģistrēšanās sākas divas ar pusi stundas pirms izbraukšanas. Jums ir jāreģistrējas, ne vēlāk kā 45 minūtes pirms jūsu plānotā izlidošanas laika, lai ļautu pabeigšanu reģistrēšanās un drošības procedūrām.

Autostāvvieta netālu no Melburnas termināls ir pieejams, tomēr tas ir cieši jāuzrauga ar padome. Tuvākā autostāvvieta terminālim ir Stacijas Pier autostāvvieta, kur stāvēšana kontrole darbojas līdz pusnaktij septiņas dienas nedēļā. Ielas autostāvvieta jomā ir grūti atrast, jo atļauju zonās.

Melburna Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Spirit of Tasmania

185 Bay Street, Port Melbourne VIC 3207, Australia