Medmar

Medmar
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Medmar prāmi starp Casamicciola un Pozzuoli, Neapoli un Ischia, un Pozzuoli un Ischia. Medmar ir vadošais Itālijas prāmju kompānija, kas tika dibināta vairāk nekā pirms pusotra gadsimta. Tie pašlaik darbojas 14 kuģiem. AFerry vienmēr lētas cenas Medmar prāmjiem.

skatīt tālāk visas Medmar maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Medmar prāmju grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Medmar Maršruti

      Uz klāja Medmar prāmjiem

      Medmar pašlaik ekspluatē floti 14 augstākās klases kuģiem visi aprīkoti ar iekārtām, lai pārliecinātos, ka jums ir patīkamu un relaksējošu braucienu. Prāmji darbojas ļoti īsos maršrutos parasti ir visas iespējas, jūs varētu sagaidīt pēc īsa brauciena. Tomēr garākiem pārbraucieniem, Medmar nodarbina prāmjus kā LORA D'Abundo , kas var lepoties ar pilnu aprīkojumu. Tas prāmis var uzņemt līdz 900 pasažieriem un 110 automašīnām, un var pārvietoties līdz pat 19 mezglus.


      Neatkarīgi no maršruta jūs izvēlaties šo labi uzskatīta un sen izveidota Itālijas prāmju kompānija, jūsu ir pienākums būt ļoti labs brauciens bez problēmām.