Mediterranea Pitiusa Prāmji

Mediterranea Pitiusa Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Mediterranea Pitiusa prāmi starp diviem galvenajiem Pityusic salām - Ibiza un Formentera. Mediterranea Pitiusa tika dibināta 2000.gadā un ir flote četrus kuģus. AFerry vienmēr lētas cenas Mediterranea Pitiusa un jaunākās īpašajiem piedāvājumiem.

skatīt tālāk jaunākos Mediterranea Pitiusa Ferries cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Mediterranea Pitiusa Prāmji Maršruti

   Mediterranea Pitiusa Prāmji Fleet un borta līdzekļus

   Mediterranea Pitiusa ekspluatē floti 4 kuģiem, darbojas divus dažādus pakalpojumus. Jet līniju pakalpojumus padarīt 70km šķērsošanu tikai 25 minūšu laikā, bet Express pakalpojumus, veic nedaudz ilgāk par 35 minūtēm.

   Pakalpojumi ir liels ātrums un kā tāda borta iekārtas ir ierobežots. Tomēr apdullināšanu viedokli var jau no atklātā klāja un no apakšējā klāja, izmantojot panorāmas logiem. Abi klāji ir ērts aviokompānija stila sēdvietas.

   Vai jūs pasūtīt Mediterranea Pitiusa Ferries no Formentera Ibiza, vai Ibiza uz Formentera, jūs zināt, ka jums ir daudz no AFerry.