līkums Travel

līkums Travel
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Meander Travel, kas dibināta 1977.gadā, darbojas ikdienas novirzes no Kušadasi Turcijā Samos un Pythagorio ziemeļos Egejas grieķu salu grupā. Līkums Travel ir turku tūroperators, kas specializējas kultūras ekskursijas daloties vēsturi un reliģiju.

Jūs varat pasūtīt līkums Ceļojumu prāmju ar AFerry. Skatīt zemāk, lai iegūtu detalizētu informāciju par kustības grafiku un labākās cenas klienti ir atraduši nesen. Ja redzat cenu vēlaties, izmantojiet Iegūt Cena pogu pasūtīt!

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

līkums Travel Maršruti

   Uz kuģa ar līkums Travel

   Ir divi kuģi, kas līkums Travel flotes; uz Līkums Express un Kusadasi Express . Abi kuģi ir ātri kuģi un var pārvadāt uz augšu no 240 pasažieriem. Borta ir ērtas atpūtas telpas ar panorāmas logiem un āra klāja piedāvā lielisku skatu uz Turcijas piekrasti un Egejas jūru.


   Par līkums Travel

   Līkums Travel ir tūrisma operators, kas dibināta Turcijā 1977. gadā uzņēmums čarteri savus prāmju pakalpojumus, lai izveidotu savienojumu Kusadasi ar Samos un Pythagorio.


   Vai jums izvēlēties līkums Travel Kusadasi uz Samos maršrutu, Pythagorio Kusadasi serviss, vai jebkura cita Meander Travel burāšana, jums ir pienākums būt relaksējošu un komfortablu braucienu droši zinot, kas jums daudz ar AFerry.